Zelené kopce nad Mitfordem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třetí díl úsměvné pentalogie vypráví o dalších osudech známých obyvatel městečka Mitfordu. I v této části vystupuje postava episkopálního kněze otce Tima, který se v druhém díle oženil s autorkou dětských knížek Cynthií. Nyní zjišťuje, že mu manželství do života přináší řadu nových věcí a že i jeho mitfordská fara není ušetřena prů- niku současných trendů v podobě počítačů. Ale protože je otec Tim moderním knězem, nebojí se podniknout odvážnou expedici do jeskyně. Kromě něho se i v tomto díle objevují další oblíbené postavy z předchozích částí, o nichž autorka vypráví opět s humorem a láskou. lizleroh Předchází : Světlo v okně U nás v Mitfordu...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22501/zelene-kopce-nad-mitfordem-22501.jpg 4.531
Série:

Mitford 3.


Žánr:
Literatura světová, Humor, Romány

Vydáno: , Vyšehrad
Originální název:

These high green hills, 1996


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Zelené kopce nad Mitfordem

pepa4081
20. února

Další díl série. Otec Tim je již ženatý a řeší mimo jiné i problémy z toho vyplývající. Naprosto souhlasím, že potkat skvělou ženu, je nevysvětlitelný zázrak a dar, za který i já téměř denně děkuji. Skvělé čtení pro všechny, kdo mají alespoň trochu romantickou duši.
Nanejvýš uspokojivé.

markoj
20.10.2016

Úžasná, milá knížka, tedy spíše celá série. Moc dobře se čte, potěší, povzbudí. Co víc si přát? :-) Otec Tim, jeho žena a všichni ostatní obyvatelé Mitfordu jsou sympatičtí, řeší různé problémy i radosti a člověk je zvědavý, jak to všechno dopadne... Těším se na další díly, i když není úplně lehké je sehnat.


mikika
26.06.2013

člověk nemusí být věřící, aby si tuhle sérii oblíbil...