surikata246 surikata246 komentáře u knih

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Po dosti vážné operaci velmi dlouho trvalo než se zdravotní stav zlepšil abych mohla číst. Jsem velmi ráda ,že konečně držím knihu v ruce a tato detektivka byla komplikovaná a strhující i když začátek trochu těžkopádnější.

12.01.2020 4 z 5

Mluvnice jazyka anglického pro školy, kroužky a jednotlivce Mluvnice jazyka anglického pro školy, kroužky a jednotlivce Antonín Osička

Máme ji v knihovně dlouho a hodně ji používala starší sestra při svých začátcích výuky angličtiny. Později jsem se z ní také učila.

07.01.2020 4 z 5

Zámek u řeky Zámek u řeky Chloe Duval

Dočteno dnes v noci v nemocnici při čekání až dokapou infúze s léky. Taková pěkná oddechovka četla se pěkně. Donesla ji má sestra abych se zabavila a nemyslela při náročném léčení co mne ještě nepříjemného čeká. Jsem vděčná, pobavila.

14.10.2019 4 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Přečteno podruhé a musím říct, že se mě to líbilo mnohem víc než poprvé. Je to smutný příběh ztracené lásky, bolesti, smrti. Také nalezení lásky,přátelství,pomoci druhým i vyrovnání se s bolestnou minulostí.

10.10.2019 4 z 5

Pohádka o tom, jak přišla kukačka o chocholku Pohádka o tom, jak přišla kukačka o chocholku František Hrubín

Krásná knížka z dětství na, kterou s úsměvem vzpomínám byl dárek od rodičů.

09.10.2019 5 z 5

Ony Ony Oldřich Mikulášek

Nádherné pohlazení po duši. Strávila jsem poetický večer a pila čaj.

07.10.2019 5 z 5

Doktore, ne tak zhurta! Doktore, ne tak zhurta! Patrick Taylor

Moc krásné vyprávění o doktorovi a podivných pacientech,moc jsem se bavila. Přečetla jsem další a ne zdaleka všechny. Žila jsem s postavami, přemýšlela o nich. Uvažuji, že si je pro zábavu přečtu znovu jako útěchu při náročné léčbě. Už se těším.

Pohádková lampička Pohádková lampička František Nepil

Souhlasím s komentáři svých kolegů s databáze,je to nádherní k knížečka velmi dobře vymyšleno.

Velký švih Velký švih Ljuba Štíplová

Vzpomínám,že toto číslo dostala moje sestra od babičky k svátku když jela dávat krev a náhodou ho sehnala.To bylo prý tenkrát radosti a později jsem ho četla taky. Moc se mě to líbilo.

Kapesní atlas cizokrajných ptáků Kapesní atlas cizokrajných ptáků Zdeněk Veger

Kdysi jsme tuto knížku objevili pod stromečkem a vedle byla zakrytá šátkem klec s korelou bílou. Byl to sameček a pojmenovali jsme ho Ríša a u měl i mluvit.

Malý Alšův Špalíček Malý Alšův Špalíček Mikoláš Aleš

Překrásná knížka s krásnými obrázky. Velmi oblíbená a vždy potěšila.

Ošetřovatelství II. Ošetřovatelství II. Marie Rozsypalová

Často jsem se z ní učila na zdravotní škole a pak jsem ji věnovala sestřenici, která nastoupila ke studiu později. Velmi dobrá učebnice.

Harperova biochemie Harperova biochemie Robert K. Murray

Z této velké knihy jsem se učila k náročné zkoušce, kterou jsem naštěstí zvládla. Později jsem ji prodala mladším kolegům.

06.10.2019 5 z 5

Vincenz Priessnitz - Prameny živé vody Vincenz Priessnitz - Prameny živé vody Miloš Kočka

Obdivuhodný příběh statečnosti a nezdolné vůle hlavního hrdiny, který vyvinul na základě pozorování zvířat metodu léčby vodou.Pomohla nejen jemu, ale pomohla mnoha lidem.Nádherná knížka.

06.10.2019 5 z 5

Přehled biologie Přehled biologie kolektiv autorů

Výborná knížka, která poskytne kompletní soubor znalostí potřebných k přijímacím zkouškám na Vysokou školu. Měla jsem půjčeno od starší známé k doplnění učiva,

06.10.2019 4 z 5

Nestydaté neviňátko Nestydaté neviňátko Dominik Dán

Další knížka nedávno objeveného autora díky databázi knih.Skvěle napsáno. A je vidět,že zdání na první pohled klame a moc je nad zákon.Stojí určitě za pět hvězd.

06.10.2019 5 z 5

Osm černých koní Osm černých koní Evan Hunter (p)

Další skvělá detektivka s 87. revírem a oblíbeným detektivem Carellou. Nemohla jsem se odtrhnout dokud jsem nedočetla a těšila se na další pokračování.

Dvanácté zlo Dvanácté zlo James Patterson

Z počátku to trochu nudilo a nemělo spád, ale potom už to rychle ubíhalo a líbilo se.

Červený pulovr Červený pulovr Gilles Perrault

Moc napínavé a strhující čtení,které jsem za noc přečetla.

06.10.2019 5 z 5

Zahradník Heyduk a O Lidušce, malířce pokojů Zahradník Heyduk a O Lidušce, malířce pokojů Jarmila Glazarová

Mě se knížečka moc líbila,dostala ji mamka od své babičky .Nedávno jsem ji našla,když jsem uklízela sklep.