speciale88 speciale88 komentáře u knih

Princezna Princezna Nichole Chase

Druhy díl opět krásná a čtivá romantika. Líbí se mi ,že se zde prolínají postavy i z prvního dílu a tak nějak se dokresluje jejich osud.

09.03.2022 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Celá série byla velice ctiva oddechovka. Z počátku sem nevěřila ze mě to zaujme natolik abych odkoupila další díly, ale nakonec sem je musela mít.

09.03.2022 5 z 5

Všechno, co dáme Všechno, co dáme Kerry Lonsdale

Trvalo mi se tímto dílem prokousat, ale závěr knihy se mi líbil. Ianovo dětství mě moc nebavilo ,ale byla to součást příběhu. Za mě nic moc. První díl super.

30.12.2021 3 z 5

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Má to dej, příběh dobrý. Zajímavá kniha.

07.12.2021 4 z 5

Osudové vzplanutí Osudové vzplanutí Jindřiška Mendozová

Pěkný, krátký, ctivy příběh. Za jedno odpoledne zvládnuté. Za mě super odpočinkové čtení.

22.08.2021 5 z 5

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Hezké oddechove čtení. Za odpoledne přečtené.

11.08.2021 5 z 5

Temný duet Temný duet Victoria Schwab

(SPOILER) Tak jako první díl super. Tesila sem se na pokračování. Závěr trochu smutný a nečekaný ,ale ne vše muže končit ,,stastne až na veky,,. Super oddechove čtení.

07.08.2021 5 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Zajímavý námět. Zase úplně jiné stvůry než upíři a vlkodlaci. Za mě oddychove čtení.

03.08.2021 5 z 5

Hotel Sacher Hotel Sacher Rodica Doehnert

Krasný příběh, čte se skoro sama. Odpočinkové čtení co zvládnete jedním dechem. Děj i postavy se mi líbili. Já můžu doporučit.

18.06.2021 5 z 5

Mafie pláče Mafie pláče Renée Wevelsiepová

Stěží sem dočetla, nějak sem se nedokázala dostat do děje.

18.06.2021 2 z 5

Maják v bouři Maják v bouři Tara Sivec

Krásné a romantické čtení.

11.12.2020 5 z 5

První První Kiera Cass

Treti díl mě nezklamal. Opět se mi kniha líbila. Je to porad krásné oddechový čtení co se čte samo jedním dechem.

Elita Elita Kiera Cass

Krásná kniha. Tesila sem se na druhy díl a ted se těším i na treti.

Před námi Před námi Anna Todd

Super taková doplňková kniha. Jiný úhel pohledu celého příběhu. Proste pro fandy After parada.

02.10.2020 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Čekala sem jak tento příběh skončí a je to uzasne. Celá série je krásná a příběh mě nadchnul. Já jediné doporucuju pro milovníky romantických knih.

Mandlová madona Mandlová madona Marina Fiorato

Krásná kniha.. moc se mi líbila.. odpočinkové čtení.

29.01.2020 3 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Zajímavý námět. Kniha se čte skoro sama.

19.12.2019 3 z 5

Sherlock Holmes - Hitlerův posel smrti Sherlock Holmes - Hitlerův posel smrti Petr Macek

Tipicky Sherlock Holmes za mě super

11.12.2019 4 z 5

Důmyslný rytíř Don Quijote de La Mancha (převyprávění) Důmyslný rytíř Don Quijote de La Mancha (převyprávění) Jitka Škápíková

Pohádka pro dospělé. Za mě krásná kniha.

06.11.2019 5 z 5

Rasputinovo proroctví Rasputinovo proroctví Steve Berry

Kniha mě bavila. Zajímavý děj i lehce se mi četla. Za mě doporučuji.

14.06.2019 4 z 5