slina slina komentáře u knih

Můj divoký hokejový život Můj divoký hokejový život Luboš Brabec

Po přečtení knížky jsem absolutně nadšen. Jedna z nejlepších sportovních knih, jakou jsem kdy četl.

04.01.2018 5 z 5

Hokej - můj osud Hokej - můj osud Josef Laufer

Pro hokejového fanouška důležitá publikace, která přináší pohled na začátky hokeje na českém území. Poslední třetinu knihy trochu kazí politika, ae bez toho by v roce 62 asi kniha vyjít nemohla.

17.09.2015 5 z 5

200 neznámých hokejových příběhů 200 neznámých hokejových příběhů Tomáš "Kohy" Kučera

Opravdu velmi dobrá kniha. Tomáš Kučera si dal záležet a fanouškům hokeje přináší mnoho zajímavých informací.

27.08.2018 5 z 5

Tajný závod Tajný závod Daniel Coyle

Kdo odsuzuje sportovce kvuli dopingu, mel by si precist tuhle knizku... Opravdu se novodobe sportovni klani podobaji spise Hunger Games a neni se proc divit, k cemu se sportovci dokazou snizit...

08.02.2014 5 z 5

Zrození Evropanů: Skutečný příběh našich předků vyprávěný geny Zrození Evropanů: Skutečný příběh našich předků vyprávěný geny Johannes Krause

Rozhodně doporučuji. Zajímavé čtení, se spoustou informací. Ještě dlouho budu o ní přemýšlet

18.12.2022 5 z 5

Zasľúbená krajina Zasľúbená krajina David Hewson

Zajímavé čtení s nečekaným koncem. Rozhodně doporučuji!

13.03.2014 5 z 5

Fenomén Vsetín Fenomén Vsetín Václav Trávníček

Bible pro všechny fanoušky HC Vsetín a doporučené čtení pro fanoušky ledního hokeje. Knížka, která mně pohltila.

22.01.2013 5 z 5

Média, lži a příliš rychlý mozek Média, lži a příliš rychlý mozek Petr Nutil

Kniha, která by si zasloužila být mezi doporučenou literaturou na středních školách.

10.05.2018 5 z 5

Ten mizernej Bucky Dent! Ten mizernej Bucky Dent! David Duchovny

Po Krávě nebeské, která za moc nestála, je tato kniha opravdu povedenou prací od Davida Duchovneho.

11.07.2017 5 z 5

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

Hodnotím pěti hvězdičkami jen za ten nápad, jinak bych dal čtyři protože jsem již v polovině knihy tušil, kdo je ten padouch :)

30.11.-0001 5 z 5

Príbeh štúdia Pixar Príbeh štúdia Pixar Lawrence Levy

Zajímavé čtení o Pixaru před Toy Story. A okrajově i na Steva Jobse.

28.09.2020 5 z 5

Kapitál v 21. století Kapitál v 21. století Thomas Piketty

Uf. Tak jsem vydržel až do konce. Ačkoliv si autor dal práci s mnohými detaily, tak je v knize mnoho věcí, které nevysvětlil. Nebudu to více rozebírat, ať nespoileruji. Také s jeho závěrem úplně nesouhlasím, ale to je již spíše věc názoru a přesvědčení.

20.09.2018 2 z 5

Včely Včely Piotr Socha

Nádherně ilustrovaná kniha plná věcných a faktických zajímavostí.

19.04.2018 5 z 5

Orr - Můj příběh Orr - Můj příběh Bobby Orr

Dal bych 5 hvězdiček, ale nějak se nemůžu ztotožnit s překladem této knihy. Přijde mi, že překladatel asi hokej nikdy neviděl...

26.12.2017 4 z 5

Calico Joe Calico Joe John Grisham

Pro všechny fanoušky baseballu doslova povinná literatura. Calico Joe je opravdu zajímavý román z baseballového prostředí...

13.02.2017 5 z 5

Bratia Šťastní Bratia Šťastní Robert Laflamme

Výborná knižka, která nesmí chybět v knihovně žádného hokejového fanouška.

31.08.2015 5 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Chvilku mi trvalo, nez jsem se dostal do deje, ale pak uz jsem se nemohl odtrhnout...

05.02.2014 5 z 5

Obsluhoval jsem zlatou generaci Obsluhoval jsem zlatou generaci Petr Áda Bílek

Skvele napsana kniha. Ada je vyborny vypravec a knihu jsem precetl jednim dechem. Navic uz ani nepamatuji kdy jsem se u knihy tolik nasmal. Jednoznacne doporucuji.

22.12.2013 5 z 5