Orr - Můj příběh

Legenda hokejového světa, Bobby Orr, konečně prolomil celoživotní mlčení a napsal memoáry, které jsou stejně unikátní jako on sám. Žádnému z hokejových obránců se nikdy nepodařilo napodobit jeho styl, žádný hráč nezískal tolik trofejí a nezaznamenal tolik rekordů, z nichž mnohé zůstávají nepřekonané dosud. Teď se Bobby Orr rozhodl promluvit o tom, co ho na cestě za slávou a úspěchem inspirovalo a motivovalo, jak se cítil, když ho agent, kterého považoval za bratra, zradil, a co si myslí o současném hokejovém světě. O tom a ještě o mnohém dalším. Kniha, která patří do povinné četby všech hokejových fanoušků....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/214308/orr-muj-pribeh-Vwv-214308.jpg 4.213
Literatura naučná, Sport
Vydáno:, Jota

Kniha Orr - Můj příběh

Jack93
01.12.2018

Už od úvodní stránky velmi čtivá kniha, kterou ani na chvíli neodložíte. Jde o neobyčejně pojatou autobiografii, protože Orr se příliš neohlíží za svými individuálními výkony a neuvěřitelnými úspěchy. Z tohoto legendárního obránce číší obdivuhodná skromnost a raději než sebe vyzdvihuje všechny, díky kterým se stal jedním z nejlepších hráčů v historii NHL.

slina
26.12.2017

Dal bych 5 hvězdiček, ale nějak se nemůžu ztotožnit s překladem této knihy. Přijde mi, že překladatel asi hokej nikdy neviděl...

potok
06.08.2017

Průřez osobního i profesního života jednoho z nejlepších obránců historie hokeje.

tucnak67
02.03.2017

Čekal jsem víc, první polovina velmi dobrá. Pak to šlo hodně dolů

ThomasRuhe
18.02.2017

Na tuhle knížku jsem se hodně těšil, přečíst si o hokejové legendě Bobby Orrovi, v knize napsané jeho vlastní rukou.
No a jaké to bylo? Celkem fajn. Orr v knize poodhalí zakulisí své kariéry a svých názorů, o kterých jsem většinou nic moc nevěděl. Dále také důležitých faktorů pro jeho kariéru viz. zraněné koleno.
Zajímavá je kapitola, kde se zamýšlí nad současným hokejem a jeho novými pravidly.

Pazdy
18.11.2015

Výborně napsaný příběh skvělého sportovce a člověka. Je to určitě poutavě napsaná knížka, jediné co mi trošku vadilo je, že Orr nechává čtenáře opravdu hodně nahlédnout do své povahy, do svého osobního života, do svých postojů a názorů, ale už ne tolik do své sportovní kariéry. Je to asi dáno tím, že Orr je hodně skromný člověk, ale trošku to působí dojmem jakoby část kde popisuje svou hokejovou kariéru byla odbitá. Myslím, že čtenář, který by o tomhle sportovci nikdy předtím neslyšel, by po přečtení téhle knížky neměl ani zdaleka ponětí o tom, co všechno Boby Orr ve sportovním světě dokázal.

Autor knihy

Bobby Orr