Obsluhoval jsem zlatou generaci

Obsluhoval jsem zlatou generaci https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178994/obsluhoval-jsem-zlatou-generaci-178994.jpg 4 12 3

„Obsluhoval jsem zlatou generaci. Takovou, jakou náš hokej nikdy předtím neměl. Na pódium na Staroměstském náměstí v Praze se mi poštěstilo vystoupit celkem pětkrát. Byl jsem masér a hospodář národního hokejového týmu. Zažil jsem triumfy, ale i pády…“ říká masér a důvěrník českých reprezentantů Petr Bílek, známý pod přezdívkou Áda. V knize líčí humorné historky, prozrazuje tajemství hráčů a nechává čtenáře nakouknout do zákulisí velkých turnajů.... celý text

Venda32
04.01.2020 5 z 5

Čtivě napsané vzpomínky člověka, který toho s hokejisty zažil na několik životů :-). Jediné, co mi vadilo, bylo celkem časté rýpání do trenéra Hadamczika. Ale, nic extra rušivého v kontextu celé knihy. Při čtení se opravdu pobavíte.

Monet
11.01.2014 3 z 5

Doporučuji též knihu Život s Ádou aneb milenkou hokejového maséra, skvělé čtení :-).

slina
22.12.2013 5 z 5

Skvele napsana kniha. Ada je vyborny vypravec a knihu jsem precetl jednim dechem. Navic uz ani nepamatuji kdy jsem se u knihy tolik nasmal. Jednoznacne doporucuji.

Autorovy knížky

2013  82%Obsluhoval jsem zlatou generaci