sisipv sisipv komentáře u knih

Úžasná kniha, kdo si chce prodloužit život smíchem vřele doporučuji.

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Výborná knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Moc se mi líbil popis Dořina pátrání v archívech, aspoň se čtenář dozvěděl, co se v nich dá nalézt. I když čtení to bylo velmi smutné.

Silný příběh všech žítkovských žen. Rozhodně stojí za přečtení!

24.03.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Dospělácká varianta Stmívání, sama autorka přiznala, že se inspirovala těmito knihami o upírech. Spíš bych řekla, že je úplně okopírovala jen přidala pár sprostých slov a upíry vyměnila za BDSM tématiku.

16.02.2017 odpad!

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Kniha sice vnucená jako povinná četba, ale během čtení se mi zalíbila. Všichni jsme chtěli být jako Rikitan a všichni jsme chtěli sbírat bobříky.

01.08.2013 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Moje nejoblíbenější básnická sbírka. Úžasné příběhy a ta čeština! Jak si s Erben krásně pohrál.

24.03.2017 5 z 5

Jo tenhle Harry mě vážně bavil. Jen představa, jak má vypadat Sirius mi trochu pokazil film. I když přiznávám, že Gary Oldman se na démonického hrdinu s příjmením Black hodil.

Chov koček Chov koček Marie Říhová

Výborná knížka pro všechny, kdo začíná chovat kočky.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Jako malá jsem viděla otevřeného i zavřeného hroznýše, ale beránka v krabičce za nic na světě. Vždycky mi ho bylo líto, proč dal beránka do krabičky. Dál už jsem nikdy v této knížce nepokračovala. Vrátila jsem se k ní až nyní po 15 letech. A nevím, mám z ní takový rozpačitý dojem.

03.02.2017 3 z 5

Tento díl HP je můj nejoblíbenější. Jak cestuje HP s Brumbálem a poznává minulost Voldemorta perfektní stejně jako nápad s viteály. Ovšem film stoj za nic.

Petrolejové lampy Petrolejové lampy Jaroslav Havlíček

Zajímavá kniha s temnou atmosférou.

01.08.2013 4 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Perfektní kniha přečtená jedním dechem