sinfulka sinfulka komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Prvních 40 stránek bylo fakt nezáživných, tak nějak se to táhlo a chvíli mi trvalo vžít se do děje. Kniha se ale nakonec pěkně rozjela, četla se dobře a měla jsem problém ji odložit. Některé věci mi ale vadili - to, že se s dětí dělá něco, po čem každý touží a to, že se všechny postavy chovají strašně sobecky, namyšleně a ublíženě. Upřímně mi tam nikdo nebyl sympatický.

07.08.2016 4 z 5

Na cestě Na cestě Jack Kerouac

Ztěžejní dílo Jacka Kerouacka. Knihu budete buď nenávidět a nebo milovat.

06.08.2016 5 z 5

Veganské pochoutky - 100 moderních a zdravých receptů Veganské pochoutky - 100 moderních a zdravých receptů Jérôme Eckmeier

Hodně receptů z téhle knihy se stalo mými oblíbenými.

05.08.2016 5 z 5

Havran (14 básní) Havran (14 básní) Edgar Allan Poe

Nemám slov. ❤

01.08.2016 5 z 5

Plavec Plavec Joakim Zander

Zajímavá zápletka, ale Klára a Gabriela mi byly celkem dost nesympatické.. Čekala jsem lepší konec. Další knihu ze série už nemám v plánu číst..

01.08.2016 3 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Nadherná kniha.

30.07.2016 5 z 5

Mystérie Mystérie Knut Hamsun (p)

Hodně dobrý. Škoda, že u nás je autor prakticky neznámej.

30.07.2016 4 z 5

Nebezpečné známosti Nebezpečné známosti Pierre Choderlos de Laclos

Miluju a film s Malkovichem stejně tak!

30.07.2016 5 z 5

Scotland Yard Scotland Yard Alex Grecian

Not bad. Na to jakej to mělo pontenciál, byl konec takovej plonkovej.

Satanovi koně Satanovi koně Zdeněk Pošíval

Nebavilo.

29.07.2016 1 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Na první pokus nedočteno... uvidíme časem.

29.07.2016

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Mohlo to být super, ale neustálé "Líbí se vám to?", "Co na to říkáte?" atd mi vždycky dokáže dokonale zkazit celej úsudek.

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Chlast, drogy, dě*ky, mafie, porno, násilí, Hollywood. Překrásný a zároveň drsný příběh Christmase Lumity, jeho matky Cetty, Ruth a vyšinutého Billa. Má nejoblíbenější pasáž je první Christmasovo vysílání ilegálního rádia v Harlemu.

29.07.2016 5 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Nic nového pod sluncem. Na to, jak o knize všichni básní, to žádnej převrat není. Prostě všechno co všichni víme, jen se tím neřídíme..