simona6335 simona6335 komentáře u knih

Hořký měsíc Hořký měsíc Pascal Bruckner

zvrhlá, ale velmi působivá kniha. Surové vyprávění vztahu od počátku mezi dvouma lidma az po úplnou sebedestrukci. Pro někoho možná nechutné, pro druhé psychologicky myslící dílo.

Super, musím dávat plný počet!

13.02.2020 5 z 5

Kamarádka vodka Kamarádka vodka Chelsea Handler

Tip na knihu jsem dostala od redaktorky v časopise - prý jako velice humorná kniha. OK, pokud někomu přijde humor v podobě pití vodky a randění s liliputem, dobře, ale já se za břicho nepopadám. Humor mi přišel jednoduchý. Pokus druhé Bridget Joneson, ale špatnou cestou :(

09.02.2020 odpad!

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Propojení hlavních hrdinek možná pro někoho složite (nemuze se cist delší dobu;) ). Kniha občas vtipna, zajimava, zkrátka oddechovka.

250 zákonů lásky 250 zákonů lásky Petr Casanova

Frst class je skvělý, motivující, nadupaný pozitivem jak se změnit a nabít energii, kdo tápe v lásce, je to skvěla kniha. Poradi, pohladí po duši.

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Ale jako jo... začátek super, nemohla jsem se odtrhnout, ale dal? Trochu pritazene za vlasy, takový průměr.

09.02.2020 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Uzasna zápletka. Skvěle stylisticky napsána kniha. Autorka otevírá každou hrdinku pomalu až do samého jádra.

09.02.2020 5 z 5

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

Krásné napsána knížka, každý se v nich najde. Četla jsem ji na střední, tedy ji čtu podruhé jako matka. Myslím, že tuto by si měl přečíst každý.

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Knížka trochu naivní, ale krásně jednoduše napsána. Líbi se mi příběh psa, který putuje duši. Příběhy jdou vesele, ale i smutné, každého pejskare si najde.

09.02.2020 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Tahle knížka me nadchla. Z počátku nic moc, ale pak? Nemohla jsem se odtrhnout. Život se sociopatem, který hledá porad tu samou ženu a vždycky ji zabije nebo to je vlastně vsechno jinak ?

09.02.2020 5 z 5

Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život Michaela Dombrovská

Jako super, moje znameni (ktete je vystizeno snad v kazdy kapitole, ale o tom ta knizka byt nema!) fakt vystihli. Asi pro bordelare a spiny jak uklizet a co uklizet, paradni prirucka. Kazdopadne, zadne moudro nehledejte, nic novyho se v knize nedoctete.

08.05.2017 1 z 5