silvinka12 silvinka12 komentáře u knih

Šampion Šampion Marie Lu

Tahle triologie je prostě úžasná! Všechny tři díly byly neuvěřitelné a nedá se říct, který byl prostě lepší. Postavy, děj a vše ostatní prostě skvělé.
Day mi příjde velice přátelský a milý už od první stránky Legendy až po konec a June... ze začátku jsem ji v lásce neměla, ale za celou tu dobu jsem na ni kapku změnila názor. Tak bych chtěla, aby to mělo pokračování, bude mi jejich svět hodně chybět.

23.08.2017 5 z 5

Prokleté město Prokleté město Lisa McMann

Vůbec o tom nevíte a už máte polovinu knihy přečtenou. Líbila se mi, ale něco mi tam prostě chybělo.

09.08.2017 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Plno lidím se ta kniha nelíbila (alespoň mi to tak přišlo když jsem četla ty komentáře). Několik chyb to sice má na oproti Selekci je to o celkem hodně slabý, nemyslím si, že je to nějak špatná knížka. Eadlyn mi ani tak moc rozežraná nepříjde. Občas se chová jako rozmazlená princeznička, ale nějak zlá není. Ona za to nemůže, jaká je a jak byla vychovaná.

04.08.2017 4 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Tenhle díl se mi hodně líbil. Stmívání bylo jenom takové seznámení s upíry, Nový měsíc s vlkodlaky a teď to konečně vypuklo. Těším se na další díl!

02.08.2017 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

když jsem to porovnávala se Stmíváním tak jsem pořadí lepší a horší dokola střídala, ale nakonec mi tenhle díl přišel o něco slabší než předchozí, ale jinak super čtení!

29.07.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Chytlo mě to až ke konci a prostě jsem musela tu knihu dočíst do konce. Ze začátku mi to přišlo jenom o tom jak Rachel jezdí vlakem sem a tam a přitom pije flašky vína, piva atd. Anna mi nejdřív přišla šílená a nesympatická, ale postupně mě přesvědčovala, že až tak hrozná zase není. Vážně skvělá knížka, kterou stojí zato si přečíst.

21.07.2017 5 z 5

Selekce 1–3 (box) Selekce 1–3 (box) Kiera Cass

Když jsem viděla knihy poprvé v katalogu s knížkami, zaujaly mě obalem, ale obsahem ne. Říkala jsem si, že pro pohádky, princezny a prince jsem už moc velká. Potom jsem je viděla přímo v knichkupectví a ynovu si je prohlédla, ale nakonec jsem si odnesla Sirénu. Tento rok jsem ale viděla, že snad všechny holky ze třídy si to přečetly a tak jsem si selekci pořídila. Je to úžasná serie!

07.07.2017

Eden Eden Helen Douglas

Ze začátku mi to přišlo celkem o ničem, takový protahování, ale proto aby jste potom ke konci vše pochopili, jak to do sebe zapadá jako puzzle. Určitě si přečtěte, je to zajímavý a napínavý příběh.

04.07.2017 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Je to taková oddechovka. Akorát mi bylo divný, že se skoro neznali (kolik mají let, jakou práci atd) a už spolu chodili. Will mě někdy udivoval svými "slabými chvilkami" ale jinak se mi kniha moc líbila a je hodně čtivá.

29.06.2017 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Moc mě to neoslovilo. Nejvíc z této serie se mi líbil druhý díl PŘÍBĚH DVOU STALETÍ. Bylo to takové protahování tohoto příběhu.

22.06.2017 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

čte se pěkně, nejde se od ní odtrhnout. Přečetla jsem ji za dva dny celou. Nádherně psaná kniha.

11.06.2017 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Pěkně napsané,ale další druhý díl se mi víc líbil.

03.06.2017 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Další skvělá knížka od Kiery Cass. Pěkně se čte a nemůžete se od ní odtrhnout. Je to skvělý nápad s oceánem, sirénách a lásce. Už když jsem si četla úryvek z jejich knih tahle mě nejvíc zaujala.

17.03.2017 5 z 5