Selvaga Selvaga komentáře u knih

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Knihy od Eve Berlin se čtou velice dobře. Opět příběh, který nenudí. Tento se mi líbil více jak ten předchozí, ale to je čistě jen můj osobní názor. Už se těším na další.

10.11.2013 4 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne a byla jsem příjemně překvapená. Kniha se mi četla velice snadno a příjemně, určitě jsem se do čtení nemusela nutit.

10.11.2013

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Skvělá, doporučuji. Dobrá zápletka a to jak autorka skloubila filmové zápletky bylo pěkné.

17.03.2013 4 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Příběh super, Garwoodová píše skvělé knihy. Už jsem se koukala a od Ideálního muže jsou další dvě: Sweet Talk a Hotshot, které jsou taky s FBI. No tak už aby byly přeložené a vydané.

17.03.2013 5 z 5

Odkud vane kouř Odkud vane kouř Sandra Brown

Nevím, čím to je, ale jiné příběhy od Sandry Brown jsou jedny z nejlepších. Knihu jsem si půjčila v knihovně, šlo o 1. vydání, přijde mi, že knihu po překladu už nikdo nečetl, byla plná chyb hlavně uvozovky, které chyběli dost často. Knížka super, ale ty chyby byly hrozné!

15.03.2013 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Také můžu vřele doporučit. Četla jsem v angličtině, ale až vyjde překlad tak si ji přečtu znova.

12.03.2013

Tučné úterý Tučné úterý Sandra Brown

Přijde mi, že Sandra Brown píše jen samé dobré knihy. I tato je velice povedená.

12.03.2013

Kde končí řeka Kde končí řeka Nora Roberts

Pěkně vykreslené charaktery postav. Kniha je dobrá, napínavá, docela mě dostalo, že vrahem byl zrovna ....

11.03.2013 4 z 5

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Kniha je velice vtipná, snadno se čte a dost pobaví.

11.03.2013 4 z 5

V šachu V šachu Sandra Brown

Pěkná kniha, měla jsem ji přečtenou za 1 večer. Svižný a zajímavý děj, jen škoda, že byla tak krátká.

11.03.2013 3 z 5

Už neplač Už neplač Linda S. Howington

Po přečtení obsahu knihy jsem dost váhala zda knihu chci číst je to dost ošemetné téma, které není snadné vstřebat, ale jsem ráda, že jsem se do čtení pustila. Zajímavé téma.

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Kniha je poutavá, po přečtení anotace a knihy se tedy člověk říká, zdá ve vydavatelství někdo knihy čte, když napíše úplně opačnou anotaci, ale budiž. Děj byl svižný a dobře se četl. Škoda, že druhý díl o Blair, který Linda Howard napsala u nás zatím nevyšel, ale pokud vyjde určitě si jej přečtu.

Království za polibek Království za polibek Teresa Medeiros

Z této knihy jsem byla unešená, kniha je velmi poutavá, přečetla jsem ji za 1 odpoledne.

10.03.2013 5 z 5

Závist Závist J. R. Ward (p)

Zajímavý námět. Syn sériového vraha, jen škoda, že v knize nebylo řečeno víc o jeho otci. Kniha byla pěkná, stojí za přečtení, ale první dvě byly lepší.

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Kniha se četla velice dobře, nechtěla jsem ji odložit ani na okamžik. Bohužel mi přišlo únavné jak Cassidy stále dořáží s tím zda zabila a Clair mi přišla až příliš ulhaná, jelikož výpověď změnila snad 5x. Od Sandry Brown znám lepší příběhy.

08.03.2013 3 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Pěkný příběh, neotřelý a zajímavý. Doporučuji k přečtení.

07.03.2013 4 z 5

Pavučina z hedvábí Pavučina z hedvábí Sandra Brown

Knihu jsem přečetla za odpoledne, příjemný příběh. Jedna z mála knih, kdy se hrdinku nikdo nesnaží zabít, což je překvapivé.

05.03.2013