šejnohojc šejnohojc komentáře u knih

Dračí královna Dračí královna William Andrews

Běžně historické knihy nečtu. Ale tohle je úžasný. Děj vás vtáhne a čtete pořád dál a dál, protože královně fandíte a doufáte, že se ji vše povede prosadit. Opravdu skvělý čtenářský zážitek. Těším se na další díl.

04.09.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

pro mě nejslabší kniha této autorky, nejslabší v tom směru, že i autorka spadla k tomu, že kniha je celá taková ufňukaná, chvíli to vypadá, že přijde zlom a vše se změní, ale ne. Chápu, že to rozhodně není lehké, ale přijde mi, že je to takové prázdné, bez naděje a rozuzlení.

03.07.2023

Nezlomný Nezlomný Laura Hillenbrand

Bylo to úžasné zpracování. Drsné, skoro až neuvěřitelné kolik toho člověk je schopný vydržet. Skvěle napsaná kniha od začátku do konce.

03.07.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Kniha je skvěle napsaná, úplně Vás vtáhne do děje a máte pocit, že to s hlavním hrdinou prožíváte. Moc díky za krásný, i když trochu ponurý, zážitek.

28.12.2022 5 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

Zajímavé tema, jen není úplně dotažené a v polovině knihy jde spíše o laboratorní sci-fi. Konec dost uspechany..docteno spíše ze zajímavosti. Kniha se dobre čte..

27.01.2020 2 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Neurazí, nenadchne. Knihy Bábovky a Osm se mi líbily mnohem víc.

07.11.2018 3 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

příjemná oddechovka

05.02.2018 3 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Příjemná oddechovka, jen uspěchaný konec..

03.01.2018 3 z 5

Fontána Fontána Jonas Moström

Příjemná oddechovka. Trochu mi trvalo, než jsem se začetla.

16.10.2017 4 z 5

Loutkář Loutkář Jostein Gaarder

Knihy Gaardera se mi líbí moc, ale tahle mě nezaujala a dočetla jsem ji jen z úcty ke spisovatelovi.

15.08.2017 2 z 5

Kluk z kostek Kluk z kostek Keith Stuart

Krásná knížka o vztahu otce a syna. Krásně lehce napsané.

20.03.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Hezky napsaná kniha, ideální na léto a na dovolenou :-)

26.07.2016 5 z 5