Šárka88 Šárka88 komentáře u knih

To je proste Harry Potter , super knížka, stejně jako všechny jeho díly

21.01.2020 5 z 5

Mne se knížka celkem líbila, rychle se to četlo, ale hold jsme u spisovatelky zvyklý na něco jiného , než na scénář .

21.01.2020 4 z 5

Magyk Magyk Angie Sage

Krásně napsaný, pro ty, kteří milují fantazii, je to ideální. Podobné H.P. , ale takové i lepší a krásné obrázky v knížce.

28.12.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Není špatná, jen trochu na mě zmatený děj, takže jsem chvilku nevěděla co čtu :), ale jinak povedená knížka

28.12.2019 4 z 5

Dívky na kopci Dívky na kopci Alison Belsham

První série byla lepší s Tatérkou. Téhle Lexi něco chybělo, čtivé to sem tam bylo, ale místy děj občas nereálný. Začátek dobrý, poté dlouho nic a honem konec. Lexi byla někdy až nesympatická, protivná, ale zase se mi líbilo, že se řešil případ, který měl s ní určitou spojitost. Uvidíme co nám přinese časem další díl.

20.05.2024 4 z 5

Šeptající mrtví Šeptající mrtví Darcy Coates

Dávám čtyři hvězdy. Tato nová dějová linka o Keiře, která pomáhá mrtvým duším najít klid, je spíše odpočinkové čtení. Nezklame a žádný boom efekt se taky nekoná . Rozhodne lepší čtení , než o potápěčích. Určitě si ráda přečtu další díly , které vyjdou.
Jen by Darcy nemusela ,, plivat,, jednu knížku za druhou, některé jsou sepsány halalabalala , odstup by neuškodil.

11.05.2024 4 z 5

Kdykoliv Kdykoliv Sarah Sprinz

Závěrečný díl AD si moc líbil, čtení svižně odsýpalo, a je to po prvním dílu i nejčtivější příběh . Sice si ze začátku musíte najít cestu ke Colinovi a jeho povaze, oprsklý kluk, který si chvilku myslí o sobě bůh vi co. Oliv a Colin do sebe rychle zapadají jako puzzle, oba mají trápení s rodiči a společné téma POŽÁR k vyřešení pro svou budoucnost na AD.

Těším se na další čtení, které nám Sarah jistě brzy sepíše.

06.05.2024 5 z 5

Kdokoliv Kdokoliv Sarah Sprinz

Druhý díl této ságy DA byl o něco málo záživnější, moc velká romantika na mě. Romeo a Julie v podání Charlese a Tori. Kdyby mi bylo blíž věku jako je autorka 1995, tak bych napsala zřejmě jinačí komentář. Chyběla mi zamotanější zápletka a trochu je vám víc průhledný blížící se závěr. Musím tedy pochválit zmínku o předchozí trilogii a hlavně ten konec, těším se na třetí závěrečný díl, jak to vše dopadne, zda se více dozvíme o Grace a hlavně Olive.

12.11.2023 4 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Opět napínavé od začátku až do konce. Sice se mi to četlo pomaleji, než první knížka od této spisovatelky, ale jinak paráda. Vůbec se mi nelíbila Nola, ale to tady nikomu, kdo četl. Autorku jsem zařadila mezi oblíbené a doufám, ze bude další takto napínavá knížka.

17.03.2022 5 z 5

Rychle domů Rychle domů Roz Nay

Příběh pro mě, jako pro novopečenou mámu, byl velmi silný. Hltala jsem každou stránku a děj byl velmi napínavý. Mohu jen doporučit.

14.10.2021 5 z 5

Pasažér 23 Pasažér 23 Sebastian Fitzek

Opět mě knížka od Fitzeka nezklamala, neuvěřitelný závěr plný překvapení. Doporučuji

10.09.2021 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Při čtení jsem hodně přeskakovala :( . Příběh je to jinak velmi zajímavý a silný, musela to být hrůza. Asi bych to neměla psát, ale pořad to bylo dokola, čekala jsem něco více nebo mi tento styl nesedl. Chvílemi jsem se ztrácela. Mrzí mě, že jsem to přečetla letem světem.

18.08.2021 3 z 5

Mrazivá hlubina Mrazivá hlubina Adrian McKinty

No myslím, že se ke knížce už asi nevrátím. Dlouhé kapitoly, které by mohly být kratší o několik stránek kratší. Další dva díly určitě se pokusím přečíst, nevím proč, ale tento obsah a seznámení s Duffym mě nezaujal.

03.07.2021 3 z 5

Lékaři hanby: Pravda o lidských morčatech v Osvětimi Lékaři hanby: Pravda o lidských morčatech v Osvětimi Betty Truck

Hustý a krutý, bohužel realita té doby. Ten, kdo chce znát to jádro hrůz, které se v době děly, ať si ji přečte. Stojí to za to!

25.01.2021 5 z 5

Erotické pohádky Erotické pohádky Jitka Moody

Větší nesmysl na odreagovaní jsem snad nečetla :D

05.11.2020 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Rychle přečteno, jako oddechový čas výborný, ale je to pohádka pro milovníky erotiky. Jinak pohodova knížka

23.01.2020 5 z 5

Faktótum Faktótum Charles Bukowski

To je prostě Charles, za mě super.

20.01.2020 5 z 5

O čem se nemluví O čem se nemluví Jess Lourey

Námět na příběh dobrý, ale chyběla mi tam šťáva a napětí. Měla jsem problém to dočíst a ten useknutý konec tomu moc nepřidal. Obal knížky zaujme, ale obsah jiný, než se očekává.

13.04.2022 3 z 5

Hlubina Hlubina Ally Condie

Pro děti od 10 let je to dobré čtení, ale pro dospěláka je to celkem nuda. Nebyl to špatný příběh, i malá zápletka se konala. Pro děti doporučuji

30.10.2021 3 z 5

Dárek Dárek Sebastian Fitzek

Z počátku jsem nějak nechápala děj a moc mě to nebavilo, ale pak jsem se už do děje dostala a konec stál za to. Doporučuji, všem co mají rádi jeho knížky.

21.10.2021 5 z 5