sariiinka255 sariiinka255 komentáře u knih

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Klasická detektivka. Nepřekvapila, nenudila. Čtvrtá kniha od autora a zatím asi nejslabší.

15.09.2014 4 z 5

Modlitba byla má poslední z povinné četby k maturitě. Četla jsem jí dva dny před zkouškou. S třesoucíma se rukama sahám do džbánu a tahám knížku číslo 14. Woalaaa Arnošt Lustig Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou. Celých 15 minut povídám a povídám, nakonec odcházím s 9 body z 10. Juhů!

04.09.2014 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Knihu jsem měla přečtenou za dva dny. Uchvátilo mě tempo, s kterým spisovatel pracuje. Hned od první stránky příběh jede na plné obrátky a neupustí až do konce. Můj už několikátý Brown a zatím jeden z TOP v mém žebříčku.

04.09.2014 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Jedna z maturitních. Skvěle se četla, děj byl napínavý ač někde bych nějaké delší pasáže vynechala.

25.06.2013 4 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Než jsem pochopila, jak autor příběh píše, trvalo to. Ale, když se do toho dostanete, nejde s tím přestat.

25.06.2013 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje druhá knížka od autora. Skvělá, napínavá, nemohla jsem přestat číst...

25.06.2013 5 z 5

Mise Haiti: Pět měsíců s Lékaři bez hranic Mise Haiti: Pět měsíců s Lékaři bez hranic Tomáš Šebek

Začala jsem číst knihy od pana doktora od konce. Mise Haiti je tedy poslední čtenou a za mě jsou všechny prostě skvělé. Kdo neví nic o Lékařích bez hranic a má mlhavou představu o tom, jaké věci se ve světě dějí, zajímá se o lékařskou tématiku, těm knihy vřele doporučuji.

15.03.2019 5 z 5