Saphira Saphira komentáře u knih

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Musím říct, že i přesto, že chování hrdinů bylo občas na pěst, mě kniha fakt bavila.

01.05.2021 5 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Knížka mě do sebe vtáhla super dějem, je velmi pěkně napsaná, a i když mě Sera někdy štvala, příběh se mi moc líbil. Je to taková oddychová postapo kniha, ale přiznám se, že konec, a tím myslím júplně poslední stránku, se mi fakt nelíbil a doufám, že spisovatelka brzy napíše pokračování, protože i mě by zajímaly ty odpovědi, nejen Leeho :)

27.07.2018

Kniha se mi moc líbila, krásně napsaný, četla se sama, herce mám moc ráda, za mě prostě 5 hvězdiček :)

26.06.2014 5 z 5

Skvělá kniha, moc dobře napsaná, čte se sama. Opravdu zajímavý příběh, moc se mi líbí jak popisuje s kým se setkal a koho poznal, přijde mi, že se prostě prosadil ve správnou chvíli. Arnieho mám ráda už od mala, moc sympatický a zajímavý člověk, a kniha- super :)

15.05.2014 5 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

U téhle celé série mě mrzí, že knížky mají konec. Svět Percyho mě chytil a opravdu nadchl, když jsem nemohla číst, furt jsem se k němu v duchu vracela. SKvělá kniha, skvělá celá série, krásně napsané, kdyby šlo dám víc hvězdiček. Škoda, že jsem Percyho dočetla.

07.03.2014 5 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Kniha mě dost nadchla, první polovina byla hodně čtivá a zajímavá, druhá byla už sem tam trochu nudnější, občas jsem přeskakovala, i mi trvalo než mi došlo pár spojitostí :) ale jinak knihu doporučuji, super čtení :)

06.12.2013 5 z 5

Hon na vetřelce Hon na vetřelce Robert Sheckley

DObrý, ale než se to rozjede, to trochu trvalo. Pro mě to byl asi nejslabší kńížka o vetřelcích co jsem četla.

06.12.2013

Ďáblova kolonie Ďáblova kolonie James Rollins (p)

Skvělá kniha, děj je velmi zajímavý a chytne vás a nepustí, taková ta myšlenka ,, je to pravda? opravdu se to stalo? vás provází celou knihou. Spisovatel nezklamal, jeho knihy jsou naprosto skvělé, čtivé a a co se týče historie zajímavé.

27.11.2013 5 z 5

Královský bukanýr - Crydee Královský bukanýr - Crydee Raymond E. Feist

Super, trochu smutné,ale jinak se skvěle čte, úžasně vymyšlený svět :)

23.06.2013

Nocař Nocař Magdalena Kozak

Kniha mě mile překvapila, takže doufám, že si jednou přečtu i druhý díl :)

22.05.2013

Závoje princezny Salome Závoje princezny Salome Eric Walz

Velmi krásná kniha, sice se tak úplně nedrží historie, ale vůbec to nevadí. Příběh, který vás chytne.

20.05.2013

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Drsné, smutné, hlavní postava mi přišla jako stroj, bez citu, emocí. Šokující. Mě to stačilo, tohle téma fakt nemusím, kniha je první a poslední co jsem na toto téma četla.

Osvícení Osvícení Stephen King

Jedna z mála knih od Kinga, co se mi opravdu velmi líbila, horror se vším všudy. Super. Doporučuju.

16.05.2013

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Hustá kniha, po přečtení jsem tak nějak nemohla popadnout dech. Myslím, že by si ji měli přečíst všichni dospívající, pro výstrahu. Hrozné, smutné, poučné.

Královna Slunce Královna Slunce Christian Jacq

Krásný příběh, tento spisovatel mě přivedl k historii Egypta, za což jsem velmi ráda. Jeho knihy o Egyptě jsou krásné a velmi dobře se čtou :)

Zrada v Krondoru Zrada v Krondoru Raymond E. Feist

Krásné, to se prostě musí číst, postavy mi nedaly pokoj :) Goratha jsem si zamilovala, skvělá postava, celá kniha super. Tohoto autora mám velmi ráda, jeho knížky jsou úžasný :)

16.05.2013

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Super knížka, čte se sama :) celá sága je prostě skvělá, až je vám líto, že to skončilo :)

16.05.2013

Spřeženci noci Spřeženci noci Darren Shan (p)

Jedním slovem super, jedním dechem přečteno :) Prostě dokonalý :)

Labyrint Labyrint Kate Mosse

Čekala jsem od ní víc, když to byl bestseller. Nijak mě nenadchla,ale dočetla jsem jí.