Hon na vetřelce

Tentokrát se lidé odhodlali k útoku! Na kdysi slavného vědce Stana Myakovského dolehly těžké časy. Vláda mu zabavila kosmickou loď a zbyly mu jen sny o komerčním využití jeho kybernetického mravence. Pak do jeho života vstoupí Julie Lishová. Je krásná, záhadná a úplně amorální. Mimo jiné je dokonalá zlodějka a ovládá orientální umění sebeobrany. A co víc? Má šílený plán s pravděpodobností úspěchu jedna ku miliónu. Stan a Julie se stanou tím nejbizarnějším párem pirátů v celém vesmíru. V ukradené lodi s posádkou odsouzených zločinců se vydají hledat hrnec zlata zakopaný na konci mezigalaktické duhy: královskou mateří kašičku z vetřeleckého hnízda. Jediným problémem je skutečnost, že hnízdo leží na nejhroznější planetě vesmíru. A až se ho zmocní, budou si muset probojovat mezi vetřelci cestu ke svobodě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26632/vetrelci-hon-na-vetrelce-26632.jpg 3.717

Vetřelci (5.)

Alien Harvest (1995)

Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Perseus

Terva
08.11.2015

Vetřelecký poklad: Nesplnitelná mise. Další a tentokráte poslední knižní vydání na téma Vetřelci. Je to akčním krvavé a čtivé. Jen se mi zdá, že je příběh uměle naklonovaný a některé pasáže mi nesedí. Jedná se o odvážný nájezd na domovskou planetu vetřelců. Malá ochutnávka: Mělo velmi stísněný dýchací prostor. Stále kolem nich proudili vetřelci, ale teď ti nejbližší zpomalovali a otáčeli hlavy.

Ikkju
05.03.2014

Po Nadčasovém baru jsem chtěl přečíst něco dalšího od Sheckeleyho. Popravdě jsem další knihy od autora už nečetl, natolik mě nezaujal, ale pár věcí z knihy si pamatuji... Btw co dokáže jediné přežít střetnutí s tlupou vetřelců?

Saphira
06.12.2013

DObrý, ale než se to rozjede, to trochu trvalo. Pro mě to byl asi nejslabší kńížka o vetřelcích co jsem četla.

betain
13.04.2011

Proti prvním třem dílům velice slabé. Jako by to psal amatér.

Robert Sheckley

Robert Sheckley