Nocař

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Upíři koexistují s lidmi po tisíciletí. Jejich vztahy jsou, jak je obvyklé mezi dravcem a kořistí, převážně nepřátelské. Část upírů ale usiluje o změnu, přestali napadat lidi, pijí výhradně umělou krev, dokonce se rozhodli bránit lidstvo před divokými upíry – renegáty. Složili přísahu věrnosti státu a vstoupili do tajných služeb, kde uplatňují své výjimečné schopnosti. „Dobrovolníky“ hledají mezi lidmi, kteří se po iniciaci upířím lordem stávají nepozemsky rychlými a drsnými válečníky. Mezi válčícími stranami se ocitl pracovník rozvědky Jiří Arlecki, který nelítostně bojuje proti renegátům. Postupně ale zjišťuje, že mezi černou a bílou je mnoho odstínů šedi…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/22428/nocar-b5T-22428.jpg 3.429
Orig. název:

Nocarz (2006)

Žánr:
Romány, Fantasy
Vydáno:, Triton
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Nocař

Přidat komentář
Mr.JaroCZ
30.07.2017

Při čtení tohoto románu jsem nemohl přijít na několik věcí. Například komu je kniha vlastně určena? A také jaké věkové kategorii?
Kompilace zamilovaného románku pro dívky s prvky thrilleru - hororu pro chlapce se sice četla rychle, ale otázky zůstaly i po přečtení knihy.
Čtení to rozhodně není špatné, ale vracet se k němu podruhé nebudu.

Eyghon
17.11.2016

Dost dobré, úplně jiná kniha o upírech. Dvě skupiny upírů - "ti méně zlí", kteří pijou umělou krev a ti "víc zlí", kteří pijou klasicky lidskou, bojují proti sobě. Sem tam člověk, ale jinak samí upíři.

AlexisG
24.06.2016

Ačkoliv kniha přijde na chuť zřejmě spíš mužům, líbila se mi a nějakým mě neznámým způsobem si mě získala.

renefer
02.10.2014

Kniha spíš pro muže, sice psaná ženou, ale....vojenská tématika, neustálé boje mezi nocaři a renegáty, prostě mne to moc nezaujalo...

Saphira
22.05.2013

Kniha mě mile překvapila, takže doufám, že si jednou přečtu i druhý díl :)


Štítky

upíři

Autor a jeho další knihy

Magdalena Kozak

Magdalena Kozak
polská, 1971

Kniha Nocař je:

v Přečtených44x
v Čtenářské výzvě2x
v Knihotéce24x
v Chystám se číst13x
v Chci si koupit2x
v dalších seznamech1x