sadlo Online sadlo komentáře u knih

Němý viník Němý viník Maureen Johnson

Pokračování knihy Křiváci. Výborné čtení. Zaujme hned od začátku a na konci se dozvíte, že musíte čekat na další pokračování, stále jste v napětí, jak to skončí.

20.10.2020

Báječná škola pana Scotta Báječná škola pana Scotta Miroslava Salajková

Milé, příjemné čtení.Určeno i pro žáky prvního stupně. Od třetí třídy.

16.10.2020

Dávám 100%. Je to kniha, ke které se vracíte. Uklidní, zasmějete se. Doporučila bych čtenářům, kteří mají rádi např. knihu TÁTA SEKÁČ od Jean Websterové.

14.10.2020

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Corina Bomann

Moc milé čtení. Od začátku až do konce mne příběh uchvátil. Výborně čtivé a nesentimentální.

05.10.2020

Serafina a čarodějná hůl Serafina a čarodějná hůl Robert Beatty

Druhý díl, mne nezklamal. Výborně se kniha čte, četba pro mládež i pro dospělé.

21.09.2020

Tajemné bratrstvo pana Benedikta Tajemné bratrstvo pana Benedikta Trenton Lee Stewart

Ač již babičkovský věk, kniha mne doopravdy potěšila. Určitě ji budu doporučovat .

14.09.2020

Serafina a černý plášť Serafina a černý plášť Robert Beatty

Milý dospělý čtenáři, přečti si tuto knihu, počteš si, zdraví Tě dospělý čtenář.

05.09.2020

Deník udavače Deník udavače Zdeněk Jarchovský

TAK TO JSEM SI POČETLA A DOPORUČUJI DÁL.

29.08.2020

Noemovo dítě Noemovo dítě Éric-Emmanuel Schmitt

Přečteno velice rychle. Autor mne opět nezklamal. Moc fajn čtení.

26.08.2020

Karanténa Karanténa Peter May

Pane May, řekněte mi, kde berete ty nápady.Opět dobré počteníčko.

20.08.2020

Dcery nové doby Dcery nové doby Carmen Korn

Výborně se tato kniha čte. Kdo má rád knihu Údolí rozhodnutí od spisovatelky Davenportové, nebo knihy / trilogii/ B. Bradfordové-Zámožná žena,... ., Zmrzlinová královna- Gilmanová S., sáhněte po Dcery nové doby.

15.08.2020

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Autorku mám ráda. Tak jsem s chutí sáhla po její nové knize. Není to klasická detektivka. Je to "návod", jak postupovat při odstranění manžela, aby se vyřešily tyto manželské problémy -nevěra, domácí násilí.

08.08.2020

Vzdelaná Vzdelaná Tara Westover

Přečetla jsem v češtině. Jedním slovem komentuji SKVĚLÉ ČTENÍ! Velice silně na mne zapůsobila. A DOOPRAVDY SE TO STALO, ŽÁDNÁ FIKCE. Taro, smekám před Vámi.

02.08.2020

Město světla Město světla Andrés Barba

Po pár stránkách čtení Město světla se mi vybaví kniha od Goldinga Pán much. Myslím si, že tento příběh ve čtenářském prožitku něco zanechá. Rozhodně! A nadlouho.

28.07.2020

Mlha z moře Mlha z moře Viveca Sten

Předchozí díl DÍTĚ ÚTESŮ byl čtivý, druhý díl mne také nezklamal. Doporučuji mládeži.

28.07.2020

Dítě útesů Dítě útesů Viveca Sten

Čtivé, má to spád.Již se chystám na druhý díl."Mlha z moře". Knihu doporučuji mladým čtenářům, kteří mají rádi fantasy.

26.07.2020

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

Dobrá prázdninová, dovolenková detektivka. Zaujme.

24.07.2020

Konec času Konec času Jeanette Winterson

Přečetla jsem a stálo to za přečtení.

21.07.2020

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Co napsat?! SKVĚLÉ ČTENÍ. Další kniha pana Backmana, které se může směle zařadit do "něcoříkající" literatury. Úžasně zpracované myšlenky. Jít s tímto pánem na kávu či pivo, jistě bych si s ním měla o čem povídat.

13.07.2020

Do švestek jsme doma Do švestek jsme doma Martin Nekola

To ano, ale kolik ročních období uplyne, aby oni byli doma, ve své rodné zemi. Pro nás, dříve narozené, je tento komiks čtení o něčem, co jsme prožili, ať už padesátá léta nebo normalizaci. Doporučuji všem dětem, mládeži, studentům, ale také dospělým, kteří ještě tápou "jak to skutečně bylo". Tady mají pravdivou odpověď.

03.07.2020