romika romika komentáře u knih

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Tak nejak me to spis zklamalo,asi jsem nekde zahledla poznamku,ze nic neni tak jak se zda.....tudiz jsem to cekala,asi uz jsem toho cetla dost,nebo mi to pripomina i castecne Nekdo cizi v dome,sklenicka nebo hrnek,za me celkem zklamani,prvni kniha byla lepsi.

04.05.2018 3 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Na to,ze je urcena pro jinou vekovou kategorii,jsem ji zhltla a libila se mi.

23.11.2017 4 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Opravdu hodně mrazivá krimi.

30.04.2015 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Veeeelmi humorné vyprávění u kterého jsem se opravdu smála až mě břicho bolelo.

04.03.2015 5 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Asi jsem teď zvyklá ze severských krimi na větší spádovitost děje... takže mi čtení moc neutíkalo, ale takový konec jsem nečekala, takže super. Je to moje první knížka od J.F. ale určitě po nějaké ještě sáhnu.

24.11.2014 3 z 5

Děj je svižný, ale asi jsem se moc namlsala Staříkem a čekala velkolepější historky a dějinné zápletky.

21.10.2014 3 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Ačkoliv neběhám a nejsem ani extra sportovec a kniha se mi do ruky dostala spíš náhodou, chytla mě a moc se mi líbila, jak vyprávění o domorodých běžcích, tak i části týkající se výzkumů a různých tézí o vývoji člověka. A pár stran o panu Zátopkovi mě vyloženě potěšilo. Takže příště při procházce se psem zkusím i popoběhnout. :-) Každopádně doporučuji všem.

09.10.2014 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Docela svižné, ale trochu mi chyběl pořádný závěr, a chvílema mě rušili anglické fráze, obzvláště psané foneticky.

11.06.2014 3 z 5

Jedenadvacet polibků Jedenadvacet polibků Roald Dahl

na tuto knihu nedám dopustit, prvně jsem ji četla v 16 na doporučení starší holky na brigádě a nestačila jsem zírat...... zvrat těsně před koncem povídky, nádhera, dodnes, když nevím co... sáhnu po ní i dalších Dahlových povídkách... navíc mám vydání pasující velikostí akorát do kabelky.

09.10.2013