romana8163 romana8163 komentáře u knih

Dvojdomek ve Vrahovicích - První díl: Střídavě oblačno Dvojdomek ve Vrahovicích - První díl: Střídavě oblačno Luboš Balák

Knihu jsem koupila v divadle po predstaveni tehoz autora. Cte se dobre, je spise usmevna, nez vylozene komedialni a za celych 323 stran jsem se opravdu zasmala jednou, a to az v zaveru v rozhovoru o listi, pobavila mozna 4 krat. Za me je to ale vcelku fajn odpocinkova zalezitost. Potencial ale mela asi vetsi

06.01.2023 2 z 5

"Ale jo" :) Dali se to cist, nektere pasaze byly ctive a vtipne vice, jine mene. Neurazila, ale ani nenadchla. Prijemny nahled do zakulisi fajn serialu :)

03.07.2018 3 z 5

Bohové viny Bohové viny Michael Connelly

S nadsenim jsem se pustila do posledni knihy serie. Byla chytlava, ale postupem casu mi to prislo zdlouhave. Zaver mi ale, no jo, zase!, vyrazil dech. Kez by serie pokracovala. Ted se musim vrhnout na jinou.

03.07.2018 5 z 5

Rozsudek ráže 9 Rozsudek ráže 9 Michael Connelly

Strhujici zalezitost. A jak uz tak u autora byva, zaver byl proste dokonaly!

15.06.2018 5 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

Tak jsem knizku nakonec sehnala. Cetla se dobre, ale musim rict, ze film mi prisel vic propracovany a napinavy, vic vyladeny do detailu. Znam ho zpameti, tak pro me byly odchylky dost vyrazne a ac se mi ti casto nestava, tu skutecne vede film. Uz vzdycky Mickeyho uvidim jako Matthewa :)

25.02.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Za me docela prijemna kniha, ale ze bych v ni spatrovala neco orevratneho, to ne. Musim pochvalit gradaci deje a zejmena zaver. Jinak jsem ale kolikrat tyden na knihu nesahla, i kdyz byl cas. To se mi treba u Nesba nebo, z jineho soudku, Connellyho nestava.

31.01.2017 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nejlepsi!

12.01.2017 5 z 5

Kniha se mi celkem libila, jen misty mi prisla zdlouhava a zbytecne preslapujici na miste.

11.01.2017 4 z 5

Charakter (taky ještě mädchen, ničema a oskar) Charakter (taky ještě mädchen, ničema a oskar) Jiří Šimáček

Knizka mi doma lezela asi rok a pul. Jednou jsem se ji pokusila cist, ale prvni dve kapitoly me nechytly a naskytla se lakavejsi kniha, tak jsem to odlozila. Pred par tydny jsem se k ni vratila a musim rict, ze je paradni. Je vtipna a autor proste musi mit roztrojenou osobnost, jinak to nemohl napsat jeden clovek :D zaver je...sokujici

27.12.2016 5 z 5

Pátý svědek Pátý svědek Michael Connelly

Tady malinko zmena oproti predesle knize serie (Zruseny rozsudek). Knizka me vtahla az asi po 100 strankach, ale o to pak byla ctivejsi. Obecne me spis "lapne" trestni pravo, nez povidacky o financnim, takze to prisuzuju tomu. Knizka je jinak dobre vystavena a kolikrat jsem mela potize ji odlozit, i kdyz uz fakt nebyl cas cist. Zaver opet paradni.

10.12.2016 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Za mě super knížka. Nesbo je obecně můj oblíbený autor a spolu se Sněhulákem se mi tato líbila fakt hodně. Je chytlavá, čtivá, napínavá. Zvláště některé části člověk doslova pohltí

25.11.2016 5 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

Neměl by ji někdo na prodej? :)

24.11.2016 4 z 5

Zrušený rozsudek Zrušený rozsudek Michael Connelly

Strašně fajn knížka. Závěr nečekaný, strhující, velmi čtivé. Knížku jsem si koupila víceméně proto, že jsem zjistila, že film Obhájce, který miluju, byl natočen podle předlohy Connellyho. Knížku už asi neseženu, ale i tahle je super a už se těším na další :)

19.11.2016 5 z 5