romana0733 romana0733 komentáře u knih

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Kniha plná zvratů. Když uz sem si myslela, že vim jak to je tak později bylo vše jinak a pořad tak až do konce knihy. Jen ten konec zůstal otevřený, jako by kniha měla mít pokračováni.

26.01.2018 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Čekala jsem něco jiného. Nějaké napěti a zvraty, nic z toho se nekonalo. Jen vyprávěni matky unesené holčicky a vyprávní únoskyně. A ten strohý konec. Za mě to byla velká nuda.

23.11.2017 1 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Neni to úplně můj žánr, ale tato kniha mě nadchla, pořád mě to nutilo čist dál a dál. Hned jsem si objednala dalši dva díly a jsou super, za týden jsem přečetla celou trilogii, jen škoda, že to nemá pokračováni, přirostlo mi to k srdci. Dobře vykreslené postavy, čtivé a žadná hlucha mista. Super.

20.10.2017 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Kniha je čtivá, nemá žádná hluchá mista. Děj byl dobře propracovaný. Nebylo tam moc postav, tak se v knize dobře orientovalo. Za mě 5 hvězdiček.

01.10.2017 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

I když to není úplně můj žánr, tak to se mi hodně líbilo. Krásný děj, hodně čtivé. Tady nemůžu jinak než dát plný počet hvězdiček.

22.08.2017 5 z 5

Mělas to vědět Mělas to vědět Jean Hanff Korelitz

Nuda a kolem 100 stránky jsem to vzdala. O ničem, kdo co kde řekl, jak kdo vypada,no hrůza.

24.02.2017

Trest života Trest života Joy Fielding

Tuto autorku mám ráda, ale tato kniha mě zklamala. Pro mě to byla nuda. Nevím čim to bylo ale špatně se mi to četlo. Nic se tam pořadně nedělo, i několik stánek jsem přeskočila, jak to bylo nezáživné. Do čtení sem se musela nutit. I ten otevřeny konec mě zklamal.

24.02.2017 1 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Opět dobrá kniha, ale ne jak ty ostatní. Byla taková průměrná, až na konci přišel zvrat, který jsem nečekala. Ten konec byl zvláštní, hlavně ta poslední věta. Opravdu nic není jak to vypadá, nebo to tak skutečně je? To už je asi na každém čtenáři, jak to pochopí.

25.02.2021 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Jako thriller bych to nenazvala. Je to spíš psychologický román. Nebylo to špatné, ale u vytržení jsem z toho nebyla.

25.05.2020 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Zatím nejslabší kniha. Nebyla úplně špatná, ale ostatní knihy od tohoto autora jsou lepší. Chybělo tomu napětí, nějaké zvraty.

12.03.2019 4 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

četla jsem více knih na toto téma, ale nikdy ne s takovým koncem, to by mě nikdy ani ve snu nenapadlo. Moc k tomu nejde napsat, jinak bych hodně prozradila, nic není tak, jak to vypadá. Kniha je celkem povedená. Trochu pomalejší rozjezd a pak se to trochu táhlo, ale ten konec je strhující.

25.01.2019 4 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

Tahle kniha mě zklamala, čekala jsem nějaké napěti, zvraty a nic z toho tam nebylo. Za mě docela nuda, konec odbytý. Pod pojmem psychothller si představuji trochu něco jiného.

07.02.2018 1 z 5