rodak Online rodak komentáře u knih

Žulové město Žulové město Stuart MacBride

Dobře moc dobře se to četlo lepší než Rankin podobné romány Jsem zvědav na 2 díl.

24.10.2014 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Líbí se mi ti Švédi atd čím dál více Po Odplatě od další švédské dvojice jsem si říkal že mám vše dobré už přečteno Nemám toto byl také velký zážitek Vrhám se na Učedníka

15.10.2014 5 z 5

Zavři oči Zavři oči John Verdon

Takové roztahané .Smrsknout do poloviny tak to šlo .Chování Guineiho manželky mi fakt lezlo krkem .Lepší se četla Vražedná čísla.

11.10.2014 3 z 5

Usměvavý muž Usměvavý muž Henning Mankell

Moje 3 kniha od autora Nechápu proč jeho knihy mají tak nízké hodnocení Jsou čtivé napínavé a leckdy lepší než Nesbo Přečetl jsem i Čínana který mne taktéž zaujal Nyní začnu začátek serie o Wallanderovi

04.10.2014 5 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Skvělé postavy, napětí, rozuzlení, děj, prostě paráda, více knih od něj vydat.,Mám ji i týden po přečtení v hlavě

02.10.2014 5 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Dobrá dobrá dobrá kniha lepší než poslední Lutz doufám že brzy vydají u nás další

20.09.2014 5 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

Naprosto luxusní čtení hlavní komisař se mi líbí čím dál více .Zápletka knihy stejně jak u Boxu originální v závěru velké překvapení Těším se na další knihu

26.08.2014 5 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Naprosto neskutečná kniha tížívé napětí po celý příběh výborné postavy detektivů rozuzlení paráda

16.07.2014 5 z 5

Dobrý motiv pro vraždu Dobrý motiv pro vraždu Susan Hill

Krásná kniha tedy román moc hezky se četla zajímavé postavy Mám doma druhý díl už se moc těším

13.06.2014 5 z 5

Out Out Nacuo Kirino

Neskutečná kniha sonda do japonských duší napětí čtivost ,dlouho mne takhle kniha nebavila jako tato Nejlepší postava byla Kuniko Těším se na další knihy autorky

28.05.2014 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Nejlepší díl serie Lepší autor než Nesbo ...Více neni třeba psát přečtěte uvidíte

29.01.2014 5 z 5

Smrtící výstřel Smrtící výstřel Vince Flynn

Jednička mezi špionážními thrillery Velká škoda že se jedná o předposlední knihu série a nic jiného od autora nebude Poklona tam nahoru pane Flynne

28.12.2013 5 z 5

Tanec smrti Tanec smrti Lincoln Child

Výborná kniha super postavy Tato série mne opravdu baví

22.12.2013 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Nesouhlasím s negativními komentáři Kniha super krásně napsaná klasický výborný LUTZ.

24.11.2013 5 z 5

První rodina První rodina David Baldacci

Nesouhlasím s předchozím komentářem Opět napětí výborná zápletka čtivé od začátku do konce SUPER KNIHA

24.09.2013 5 z 5

Noční můry Billyho Straighta Noční můry Billyho Straighta Jonathan Kellerman

Jedna z nejlepších co napsal opravdu super kniha

20.09.2013 5 z 5

Trevayne Trevayne Robert Ludlum

Od Ludluma jedna z těch nejlepších četla se opravdu skvěle

11.08.2013 5 z 5

Co bude dál Co bude dál John Katzenbach

Krásný příběh dojemný nepostrádající napětí klasický Katzenbach Kdyby tak psal ročně knihu a né jednou za tři roky Doufám že u nás vyjde i Hartova válka.

08.07.2013 5 z 5

Hon se smrtí Hon se smrtí Peter James

Fakt super příběh od začátku splétání postav vrcholící ve finále

26.06.2013 5 z 5

Záležitosti kolem umírání Záležitosti kolem umírání Simon Kernick

Super detektivka výborný hlavní hrdina i když je vrah

23.06.2013 5 z 5