rodak rodak komentáře u knih

Větrné duše Větrné duše Mons Kallentoft

Už jsem asi přejedený této řady .Pořád se to dobře čte ale díl od dílu slabší .No ona je kniha výrazně slabší než předešlé.Zápletka dobrá ,ale takové nic nedějící se celkem.A přistihl jsem se ,že mi Malin začíná vadit pořád ty neustálé pochyby cože to dělá dobře a nedělá.No příštím dílem se asi loučíme tak jsem i tak zvědav jak to dopadne.

24.04.2016 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Pěkné dobře se četlo Spokojený.

13.04.2016 5 z 5

Zkamenělá krev Zkamenělá krev Johan Theorin

To vyprávění z ostrova mne baví moc Vykreslené postavy žádné potoky krve .Má to svou nenapodobitelnou atmosféru právě díky hlavním hrdinům.A nejen z ostrova i Skrýš stála za to.

01.04.2016 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Budeme tady v menšině ale také podle mne byl Mráz více napínavější a atmosféra hustější...

24.03.2016 4 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Moc hezké vyprávění s kriminální zápletkou, Je to taková vyšší škola autora.Není to jednoduché čtení

19.03.2016 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Velice čtivé, ponuré Atmosféra by se dala krájet .A po přečtení ve mne kniha dlouho zůstala takže to hovoří za vše.

13.03.2016 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

A já nečekal že mne to tak bude bavit.Ač muž velice jsem se bavil .Kriminální zápletka také zajímavá Dávám 5 a přečtu i další díla autorky,

11.03.2016 5 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Super česko slovenská kriminálka Skvělý popis doby .Má první od autora .

06.03.2016 5 z 5

Irská šaráda Irská šaráda Colin Bateman

Velice dobře se to četlo vtipné napínavé .Přečtu i další od autora.

04.03.2016 4 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Stuart MacBride

Kdyby byla kniha jen o inspektorce Steelove bylo by to maso.I tak je to výborná kniha .Ta věčná nasranost všech vyšetřovatelů je koření těchto knih.Jen tak dál pište pane spisovateli

28.02.2016 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Moc čtivé zajímavé .Určitě si přečtu další knihy autorky .

21.02.2016 5 z 5

Pán much Pán much William Golding

Námět asi dobrý ,ale strašně to postrádalo čtivost a švih.Zřejmě nejsem na takovou náročnou literaturu.

10.02.2016 3 z 5

Carol Carol Patricia Highsmith

Byl to hezký příběh .Na to že většinou čtu samé krimi a thrillery mne to chytlo.Jsem zvědav na film.

31.01.2016 5 z 5

Blues o spolykaných slovech Blues o spolykaných slovech Jaroslav Císař

Skvělé čtení o vzniku nejlepších desek čs rocku a o MIchalu Prokopovi.Texty písní fotografie Paráda

26.01.2016 5 z 5

Made in Sweden Made in Sweden Anders Roslund

Tak tato kniha mne posadila na zadek.Nečekal jsem že mne takhle moc vtáhne svou atmosférou ,popisu postav a napínavostí.Po mírně slabším rozjezdu ,seznámení s hrdiny už to jelo.Střídání vyprávění o bratrech a vyšetřovatelech.Spád ,napětí ,atmosféra,čtivost prostě bomba kniha.Těším se moc na druhý díl který prý autoři připravují.

23.01.2016 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Krásná atmosféra velice čtivá kniha Moje druhá od autora Těším se na další

10.01.2016 5 z 5

Němá dívka Němá dívka Hans Rosenfeldt (p)

Autoři určitě neztrácejí dech ,jak jsem se v recenzích dočetl.Opět výborná detektivní zápletka spíš jsem se občas přistihl ,že raději čtu vztahovou linii. A ten konec Sebastian versus Billy...Těším se na další díly.

31.12.2015 5 z 5

Pomsta Pomsta Val McDermid

Konec byl logickým vyústěním knihy ani trochu mi nevadil .Super čtení tato série .Občas mám pocit že je lepší než od Deavera jeho Lincoln.

19.12.2015 5 z 5

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Peter May

Stejně dobré čtivé napínavé jako 1 díl.Těším se na další.

11.12.2015 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Moc pěkné, určitě návaznost, děj super .Jedna z nejlepších knih tohoto roku.Jen malinko chyběla táhnoucí se mrazivá atmosféra z předchozích dílů.

11.12.2015 5 z 5