RickyRicardo RickyRicardo komentáře u knih

Ještě víc krve, násilí, střev a šuk*ní. Kniha je výborná o tom není pochyb, ale musím říct že první díl byl o něco lepší. Nečekal jsem nic jiného než nabušenou jízdu, Kterou jsem dostal, ovšem místy to bylo možná až moc přebušené a začalo to nudit. Každopádně Kotleta mě nezklamal a těším se na další knihy.

19.09.2016 4 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Krátké, úsměvné, poučné.

18.09.2016 3 z 5

Satanská bible Satanská bible Howard Stanton Levey

Spousta lidí se má z této knihy strach. Mě tato kniha přijde pouze jako takový slabí odvar pravého satanismu, který je mnohem více přímočarý. Knihu nelze brát jako Bibli, ale spíše jako návod a LaVey sám o sobě je moc zvláštní osobnost se zajímavou životní filozofií. Kniha mi něco dala do mé osobní životní filozofie, ale nic jiného jsem o ní nečekal.

18.09.2016 3 z 5

Liščí děti Liščí děti Paul Tobin

O chloupek horší než předchozí díl, ale i tak velice povedené. Děj trochu zamotaný a Liška měla možná až příliš velkou moc, což mě trošku rozčilovalo. Kresba opět famozní. Jen tak dál.

Skleněný dům Skleněný dům Paul Tobin

Zaklínač přesně jak ho mám rád.
Nemůžu se dočkat dalších dílů.

+Parádní kresba
+výborné postavy
+napínavý děj

-chvilkami jsem se trošku ztrácel
-dost krátké

Krysař Krysař Viktor Dyk

Wow, prostě wow.

Knížka se mi moc líbila a rád se k ní vracím. Můžu vřele doporučit.

"Chceš-li, Jörgene, řeknu ti celé tajemství; pro dva lidi je jen určitá míra lásky; ohraničená a nezničitelná. Nemiluj přespříliš, chceš-li býti milován; vyčerpáš sám všechnu lásku, určenou pro dva. Přemíra lásky, kterou dáváš, ničí možnost lásky, kterou bys měl bráti"

18.09.2016 4 z 5

Erekce, Ejakulace, Exhibice a jiné příběhy obyčejného šílenství Erekce, Ejakulace, Exhibice a jiné příběhy obyčejného šílenství Charles Bukowski

Pan Bukowski má opravdu talent na to mě zaujmout. Skvělá knížka, plná výborných povídek (ano některé jsou trochu slabší, ale těch je tam jako šafránu). Pro mě velká inspirace, můžu doporučit.

18.09.2016 4 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Akce, akce, akce, sex, krev, střeva, akce, sex. Perte to do mě! Boží jízda, já můžu jen doporučit.

18.09.2016 5 z 5

Kruh nenávisti Kruh nenávisti Keith R. A. DeCandido

Nejhorší kniha z mojí oblíbené série. U mě klesla na samé dno. Snad už se něco takového nebude opakovat.

18.09.2016 1 z 5

Divosi Divosi Don Winslow

Děj odsýpá a je plný akce. Co dodat mě se to hrozně líbilo. Doporučuji jak knihu, tak i film.

18.09.2016 4 z 5

Renesance Renesance Oliver Bowden (p)

PC serii Assassins Creed mám poctivě odehranou, postavu Ezia Auditore zbožňuji. Čekal jsem že by kniha mohla přinést nějaká zajímavá odhalení nebo nové dobrodružství, ale je to vlastně akorát děj PC hry na papíře. Na rozdíl od hry mě knižní verze nechytla.

18.09.2016 2 z 5

Porno a já Porno a já Tarra White (p)

No.. Celé mi to přijde jako plán na vydělání další peněz, které se z pornobranže ztratili. Na knihu jsem se velmi těšil, ale postupným čtením se moje radost začala vytrácet. Ano kniha má sice pár zajímavých momentů, které mě překvapili. Ovšem například soupis lidí v Martiny životě mě nudil k smrti, protože mě vlastně vůbec nezajímal. Takže nakonec z velkého nadšení bylo jen velké zklamáni.

18.09.2016 2 z 5

Druuna Druuna Paolo Eleuteri Serpieri

Druunu jsem si pořídil čistě ze zvědavosti a byl jsem příjemně překvapen. Děj je sice slabší, ale i tak mě vtáhl. Těšil jsem se až budu mít v práci padla a budu se moci vrátit k Druuně. Serpieri vytvořil nádherný kontrast krásné Druuny s odporným, rozkládajícím se zmutovaným světem. Knihu jsem přečetl jedním dechem a netrpělivě čekám na pokračování.

18.09.2016 5 z 5