Liščí děti

Geralt na své pouti zavítá na palubu lodi plné bláznů, odpadlíků a zločinců – a někteří z nich jsou ještě nebezpečnější, než by se na první pohled zdálo. Jeden z nich dokonce skrývá ohavné tajemství, které by mohlo na posádku i cestující přivolat nesmiřitelnou pomstu pověstné matky liščice...

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/279782/zaklinac-2-lisci-deti-CM1-279782.jpg 3.9223

Zaklínač - grafický román 2.

Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew

The Witcher: Fox Children, 2015

Kniha Liščí děti

pinkhair346
11.09.2019

Liščí děti jsou komiksovou adaptací stejnojmenné povídky z knihy Bouřková sezóna. Po prvním díle jsem se sice opět těšila na komiks sledující originální příběh, ale i tak adaptace nezklamala. Stejně jako u prvního dílu, velké plus za Queria a jeho kresbu, která se ke Geraltovi neskutečně hodí.

Vivien-ravenhil
05.09.2019

Tentokrát je komix dá se říci ilustrací samotné knižní předlohy až na poněkud uzavřenější konec s morálním ponaučením, než jakému se dostalo v knize. Kresebná atmosféra je zde podle mě o něco slabší než v prvním díle, tu naopak vyvažují vtipné poznámky trpaslíka Addaria a akce.

Bobik9
13.08.2019

Bylo to vesměs dobré. Nicméně žádné velké nedšení se z mé strany nekonalo. Kresba je opět slabá a příběh je mnohem slabší než u prvního dílu. Je zde aspekt velice zábavné postavy trpaslíka, ale jinak mi to přišlo odfláknutější než jednička. Rozhodně mě to ale neodradí o dalších zaklínačových komiksům nicméně doufám ve zvednutí kvality.

FallenOne
23.07.2019

Ne, tohle není celý příběh z Bouřkové sezóny, hodně tam toho chybí, zvlášť ze začátku, kde není vysvětleno, jak se liščí "mládě" k únoscům dostalo.

Nelíísek
06.06.2019

Tento díl zaklínače se mi líbí více jak předchozí, sice v sobě nemá takový nádech překvapení (no i když na konci přece jenom trochu jo .. ) jak ten minulý ale znovu se tam objevuje morální stránka zaklínačských příběhů.

Ke kresbě můžu říct jen to co minule protože je nakreslena v úplně stejném stylu od stejného kreslíře, místy je to prostě odfláklé.

Jinak, jen tak dál více takovýchto zaklínačských komiksů !

Kate18
11.04.2019

Příběh Geralta z Rivie, který na cestách zazije necekane stretnuti nejen s lidmi, ale i s magii. Uz ani on nedokaze poznat, co je skutecne a co neni.

postoran-CZ
07.04.2019

Škoda, že Tobin nenapsal nový příběh a jen použil část Bouřkové sezóny. Jinak graficky opět "palec hore".

Kverulant
16.03.2019

Liščí děti jsou narozdíl od Skleněného domu málo hororové, předloha v podobě kapitoly z Bouřkové sezóny je přitom v knize velmi atmosférická. Přijde mi to nudněji nakreslené a napsané, uchechtl jsem se jen u komentářů klasického trpaslíka.