Erekce, ejakulace, exhibice a jiné příběhy obyčejného šílenství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Soubor pětatřiceti krátkých povídek amerického básníka a prozaika přináší texty, publikované většinou v časopisech šedesátých let. Tematicky se uvedené povídky neliší od ostatní tvorby, s obvyklou autenticitou zachycují život losangeleské periférie, atmosféru hospod, nevěstinců a barů, a nesentimentálně a barvitě líčí život člověka na okraji společnosti. Příběhy, úvahy a vzpomínky, erotické a pijácké zážitky podává autor bez zábran bohatým, nevybíravě drsným a plastickým jazykem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/11255/erekce-ejakulace-exh-11255.gif 4513
Orig. název:

Tales of Ordinary Madness (1983)

Žánr:
Literatura světová, Povídky
Vydáno:, Pragma
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (44)

Kniha Erekce, ejakulace, exhibice a jiné příběhy obyčejného šílenství

Přidat komentář
Radim.01
16. března

Mám rád Buka a hlavně jeho lidskost a neformální způsoby:-))
Nechte mě být, já se chci napít..

JamesHappy
04. února

Buk opět nezklamal. Jako snad v každé povídkové knize se najdou slabší kousky, ale jako celek hodnotím velmi kladně.

Blancheerka
17. ledna

Vulgární, chaotická, nevyrovnaná, zmateční - pravděpodobně stejná, jako Bukowskiho osobnost. Věřím, že sousta povídek je opravdu z jeho života, jako např. ta, kde na ZENové svatbě koupí novomanželům rakev coby svatební dar a potom zmlátí i ZENového mistra :D Věřím, že Bukowski byl nešťastné prase i za svého žití ...

Michalkotea
12. ledna

Mám rád Bukowskeho ale niekedy ma to nudilo,hlavne keď sa jednako o dostihy. Ale jeho štýl mi veľmi sedí. Neostal nič dlžný svojmu humoru.

Patapuf
04.12.2018

Soubor povídek ve kterých zjistíte, že Buk je jenom vulgární vypitej levičáckej bisexuál.... Ale ve spoustě věcí má pravdu....

Lujza031
13.11.2018

Druhá kniha Ch.B., kterou jsem četla také ještě na střední. Bylo to skoro to samé jako Šunkový nářez, ale trochu tvrdší a sprostější. Líbila se mi o dost méně. Vzpomínám si, že jsme ji četly s mou dobrou kamarádkou cestu v autobuse ze školy. Jak jsme ji četly spolu, tak jsme se smály současně a u jedné pasáže obě znechuceně užasly, ale celkově jsme se bavily. Myslím, že když mladé kluky nezajímá čtení, měli by sáhnout po tomto spisovateli, možná se tam místy poznají a rozhodně se zasmějí.
Další knihy jsem už nečetla, přišlo mi, že to je vše úplně stejné. Stejný typ hlavního hrdiny (ošklivý a bez peněz), sex a chlast. Ale kdo ví, možná se zase budu chtít zasmát, tak uvidím.

Daduna
28.09.2018

Moje první kniha od tohoto autora. Některé povídky byly slabší a zbytečně táhlé ale zbytek se mi líbil. Syrový styl psaní,bez servítek,což se mi líbí. Určitě se k tomuto autorovi ještě vrátím.

Shindo
23.04.2018

Úplne prvý Bukowski, ktorého som čítal, nejako som mu nevedel prísť na chuť. Prvotný výplesk vystriedalo prekvapenie, celkovo mi prišiel akýsi nevyrovnaný. Predsa ma to však chytilo a prečítal som si od neho ďalšie knihy, až sa stal jedným z mojich obľúbených autorov.

Štítky

zfilmováno

Autor a jeho další knihy

Charles Bukowski

Charles Bukowski
americká, 1920 - 1994

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Erekce, ejakulace, exhibice a jiné příběhy obyčejného šílenství je:

v Právě čtených16x
v Přečtených885x
v Čtenářské výzvě33x
v Doporučených26x
v Knihotéce237x
v Chystám se číst206x
v Chci si koupit40x
v dalších seznamech1x