rajcatko rajcatko komentáře u knih

Legenda Legenda Katy Evans

Spisovatelka se knihu od knihy zlepšuje, začínám jí fandit. V této knize je dokonce i hlubší příběh. Čtivé, akční a dokonce i místy vtipné (Oz).

03.10.2019 4 z 5

Klan Klan Adrienne Young

Příběh krásný, ale tím to tak končí. Jako všem ostatním, i mě neskutečně vadily chyby v textu. A že jich bylo. Odváděly mě od příběhu, bylo to rušivé. Druhé velké minus pochází od samotné hrdinky. Chápu, že jí bylo sedmnáct, ale byla vychovávána a prezentována jako bojovnice s ohněm v krvi. Tento oheň však na každé stránce uhasínaly slzy, kterými se rozhodně nešetřilo. Bojovnici vidím trochu jinak. Jsem ráda, že kniha je z knihovny, nebudu číst znova.

05.09.2019 2 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Souhlasím se vším, co zde psali všichni ostatní. Takže bližší recenze jsou pode mnou :-)

18.05.2019 3 z 5

Tajemství Abigale Hall Tajemství Abigale Hall Lauren A. Forry

NUDA! Tato kniha je ztráta času.

08.05.2019 odpad!

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Neurazí, nenadchne.

10.09.2018 2 z 5

Než přišla bouře Než přišla bouře Susea McGearhart

Krásná kniha..Doporučuji film :-D

01.09.2018 4 z 5

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

Patřím do tábora lidí, kterým se kniha příliš nelíbila. Styl psaní byl hrozný, kdyby přestal opakovat slova pořád dokola, byla by kniha o polovinu tenčí a o absenci uvozovek ani nemluvím. Místy jsem se šíleně nudila. Tento příběh upadne v zapomnění.

14.04.2024 1 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Do 200 strany to bylo zajímavé, čtivé. Pak se začaly pitvat emoce a klasické kolečko ,,chci tě hrozně moc, ale nezasloužím si tě, tak nic". To už byla nuda, dočetla jsem jen tak tak.

21.03.2024 2 z 5

Giro 100 na koloběžce a jiné příběhy Giro 100 na koloběžce a jiné příběhy Jan Vlášek

Tak toto není nic pro mě. Rozdělení závodů na jednotlivé části, skákání z jednoho do druhého nebyla šťastná volba formátu o barvách nemluvě. Postupem času jsem už nevěděla, kde se co děje a upřímně, bylo mi to jedno. Pořád dokola se opakovalo, jak už kluci nemůžou, jak to chtějí vzdát, jak mají hlad nebo žízeň a nebo jak někdo řve na support, což mi přišlo už úplně za hranou. Jednou jim byla zima, jindy vedro, spokojený byli jen když je někdo prolejval alkoholem. Sem tam popis nějaké krajinky, kterou vzápětí zadupal matematický rozbor převýšení, sjezdů, kolik čeho co kam, prostě nuda. Je to jen deníček jednoho nadšence s nulovým smyslem pro psaní. A těch veselých historek jsem si nějak nevšimla. Ta jedna hvězda patří lidem, co se o takové lidi na cestách starají, protože mají nervy ze železa!

17.11.2023 1 z 5

Will Will Mark Manson

Tohle bylo super. Káplo mi to do noty. Všechno na téhle knize mě bavilo, historky z dětství, z natáčení, dokonce i z cesty do nitra samotného Willa. Jestli tohle všechno vzešlo opravdu z jeho hlavy, pak smekám.

15.08.2023 5 z 5

Šťastně až navěky? Šťastně až navěky? F. T. Lukens

Čekala jsem víc, nedostala skoro nic. Škoda..

25.07.2023 2 z 5

Je to mišmaš thrilleru, romantiky, fantasy. A to je asi ten problém, nejasně definovaný původ. Lidé, co si čtou knihu s upíří tématikou čekají buď slaďárnu nebo řezničinu. Tohle mělo všechno, ale přesto to bylo takové nijaké. Já čekala, že to bude napínavé jako kšandy, drsné až hororové. Ale i když děj krásně plynul, neměl hluchá místa a já chtěla vědět, jak to celé dopadne, po dočtení mám jen takový divný pocit, jako ,, A to bylo všechno?"

22.07.2020 3 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Jsem ráda, že mám celou sérii za sebou a už se k ní nikdy nebudu vracet. Všechny příběhy mají naprosto stejnou šablonu. Autorka jen změnila jména. Chtěla jsem tomu dát šanci a to se také stalo, chtěla jsem pochopit to vysoké hodnocení, to se ale bohužel nedostavilo. Opravdu ne!

19.07.2020 odpad!

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Nudila jsem se!

28.06.2020 odpad!

Růže & dýka Růže & dýka Renée Ahdieh

Nebylo to špatné. Retellingy moc nečtu, ale tento se mi zdá povedený. Pořád se drží pohádkovského stylu, ale nebojí se ukázat i temnější stránku. Ať je to jak chce, já se bavila.

21.06.2020 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Viděli jste film Láska s výstrahou se Sandrou Bulock a Hughem Grantem? Tak do 140 strany je kniha kopií tohoto filmu. Nepovedenou kopií! Začátek trochu šmrncnutý Pretty Woman. Prostě vykradačka. Fuj. A zbytek za to ani nestojí.

06.06.2020 odpad!