Racino Racino komentáře u knih

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Znalost prostředí stájí mě od autorky mile překvapila. Děj není uměle natahovaný, pěkně odsýpá. Postavu vraha jsem nečekala a přečetla jsem ji jedním dechem, i když jsem se dlouho odhodlávala ke čtení.

14.07.2021 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Čtivé, skvěle napsané. Zatím mě žádná její kniha nezklamala. Překvapivé rozuzleni

15.12.2020 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Nenáročné čtení a dobrý spád děje.

07.10.2020 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Ze začátku jsem se nemohla začíst a nechápala jsem, co by mohlo být pointou. Konec měl dost rychlý spád. Možná zbytečně. Pěkně čtivě, ale napsané. Určitě přečtu i další knížky ze série.

10.03.2023 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Četla jsem ji jedním dechem. Za vraha jsem tipovala někoho jiného a jsem ráda, že vrahem nakonec nebyl. Moc povedené!

02.12.2021 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Oddechová “kriminálka”. Nenáročné čtení, ale přečetla jsem na jeden zátah. Chtěla jsem vědět, jak to dopadne :-D

07.10.2020 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Překvapil mě styl psaní z pohledu muže. Pěkně jsem se u toho zasmála a doporučuji jako oddychovku!

09.03.2020 4 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Skvělá, předčila očekávání. Ze začátku jsem byla zklamaná, že to není ze série o Lacey Flintové a od asi 100 stránky jsem se těšila na každou chvilku, kdy budu moci číst. Napínavý děj, líbilo se mi zapracování legend do příběhu. Hodnotím jako jednu z nejpovedenějších detektivek za poslední dobu.

08.03.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Nemohla jsem se začíst a ani jsem nakonec nedočetla. Hrdinka mě nijak neoslovila a i příběh mi přišel zdlouhavý a nudný. Za mě bohužel ne.

02.01.2022 1 z 5

Van Van Melanie Moreland

Souhlasím s tím, že se jedna o slabší díl. Děj moc neodsypal a přišlo mi to zbytečně natažené. Někdy je lepší série zbytečně neprodlužovat o nové díly.

16.09.2021 3 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Bohužel mi děj připadal zbytečně zdlouhavý a natažený. Téma se mi ale líbilo.

18.10.2020 3 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Očekávání od knihy bylo velké, bohužel zůstalo nenaplněné. Čekala jsem příběh, který mě zasvětí do tajů běhání a nenechá mě odtrhnout se od knihy a zůstane po ni "natěšenost" jít si zaběhat. Ač má kniha jen kolem 270 stránek, tak jsem ji nebyla schopna dočíst. Snad jednou se k ní znovu vrátím a třeba i změním hodnocení.

11.02.2015 2 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Bohužel, postava Maddie mi nebyla sympatická. Čekala jsem podle komentářů víc a zklamalo mě, jak všechno odkývala atd. Myslím, že knížka snesla o 100 stran míň a byla by to dobrá oddechovka

16.05.2023 3 z 5