Punisher Punisher komentáře u knih

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tahle knížka je prostě supernálož.Napínavá,čtivá a přesně tak akorát dlouhá.

24.06.2016 5 z 5

Sloužíme svým pánům Sloužíme svým pánům Robert B. Parker

Už jednou pomáhal Spenser prostitutce April z nejhoršího a teď to vypadá,že blonďatá April bude tu pomoc znovu potřebovat.A tak vyrazí Spenser pomáhat,vybaven svým revolverem a s pomocí svého parťáka Hawka a své přítelkyně Suzan, se do toho pustí s plnou vervou.

25.07.2013 4 z 5

Orel létá vysoko Orel létá vysoko Robert B. Parker

Hawk je ve vězení,Suzan je držena neznámo kde a oba tak potřebují Spenserovu pomoc.A kdo zná Spensera,ten ví,že se s tím Spenser určitě nebude párat.

25.07.2013 5 z 5

Sémě zkázy Sémě zkázy Mike Mignola

Bloumal jsem po knihkupectví a najednou jsem uviděl červenýho bubáka,co má na hlavě něco jako svářečský brejle.O téhle koupi prostě rozhodla obálka.A nikdy jsem ani na okamžik nezalitoval.Aspoň už vím,že Hellboy žádný svářečský brejle nemá, že je prostě skvěle nakreslenej a že se u něj nedá nudit.Je to prostě jeden z nejlepších komiksů,které jsem kdy četl.

Hellboy: Ztracená armáda Hellboy: Ztracená armáda Christopher Golden

Nemůžu si pomoct,ale namalovanej Hellboy je prostě lepší.

25.07.2013 3 z 5

Honička Honička Robert B. Parker

Před deseti lety zachránil Spenser Paula před neblahým vlivem jeho otce.Tentokrát Paulovi zmizela matka a ten se obrátí s žádostí o pomoc na Spensera.A ten mu samozřejmě pomůže.A dokonce nám tentokrát i poodhalí něco ze svého dětství,což má samozřejmě na svědomí Suzan,jeho milovaná přítelkyně.A také zde vstupuje na scénu Pozorná panna,tedy vlastně Perla,která má ráda dobroty a procházky.A co by to bylo za spenserovku,kdyby tam chyběl Hawk a nějaké to střílení.Nebojte,nic nechybí.A čte se to skvěle.

25.07.2013 5 z 5

Městečko Resolution Městečko Resolution Robert B. Parker

Virgil a Hitch opět v akci a opět je to vynikající western.Drsnej,strohej,čtivej.

Utkaný svět Utkaný svět Clive Barker

Je to svět temné fantazie a opravdu se mi moc líbil.Pro mě jasně nejlepší Barkerova knížka a to i přesto,že to vlastně není horor,který by člověk od Barkera očekával.

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Začátek mě chytil a tak do tří čtvrtin jsem četl jedním dechem.Musim ale přiznat,že ten závěr se mi úplně nelíbil a jedna hvězda tak v hodnocení chybí.

14.07.2013 4 z 5

Smrt v ráji Smrt v ráji Robert B. Parker

Jesse pořád řeší svoje problémy s pitím a pořád miluje Jenn.Ale vyřešit vraždu prostitutky,která nechybí ani vlastní rodině,zvládne bez větších problémů.

18.06.2013 4 z 5

Kardinál z Kremlu Kardinál z Kremlu Tom Clancy

Tuhle Ryanovku jsem četl nejvíckrát,je prostě vynikající.

30.12.2012 5 z 5

Punisher: Otrokáři Punisher: Otrokáři Garth Ennis

Brutálně syrovej Punisher.

25.07.2021 5 z 5

Wolverine (kniha 03) Wolverine (kniha 03) Archie Goodwin

Geiste unese Roghause na ostrov Tierra Verde a tam z něj chce pomocí speciálního kokainu vytvořit supersilnou loutku v rukou místního bezohledného prezidenta.A to se zase nelíbí Wolverinovi.

25.07.2013 3 z 5

Appaloosa Appaloosa Robert B. Parker

Tak tohle je skvělej western.Žádný zbytečný kecy,žádný kudrlinky,jenom chlapáci a revolvery.

Lasičkovo štěstí Lasičkovo štěstí Michael Williams

Z této série bohužel nejslabší kniha.

14.07.2013 2 z 5

Chata v Jezerní kotlině Chata v Jezerní kotlině Jaroslav Foglar

Moje první foglarovka.A proto i ta nejlepší.

Baader Meinhof komplex Baader Meinhof komplex Stefan Aust

Celkem dopodrobna napsaná historie boje s RAF,která se mi četla docela dobře.A i film se mi líbil.

14.07.2013 4 z 5

Jako pára nad Texasem Jako pára nad Texasem Garth Ennis

Skvěle ukecanej komiks.

Punisher: Otrokáři Punisher: Otrokáři Garth Ennis

Fakt drsnej příběh,ke kterýmu Fernandezova kresba skvěle sedí.Tenhle Punisher je pro dospěláky.

13.07.2013 5 z 5

Drobné mince Drobné mince Robert B. Parker

Soukromý očko Sunny Randall(nemám rád to -ová)použije na pachatele v tomto příběhu to nejpřirozenější co má,svoji ženskost.To vše zabaleno do do Parkerova způsobu vyprávění a máme tu další dobrou´´ Párkrovku´´.

18.06.2013 4 z 5