Sloužíme svým pánům

Sloužíme svým pánům https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/5603/slouzime-svym-panum-5603.jpg 4 17 3

Spenser série

Podezřelé machinace v nejvyšších kruzích. Spenser je jako vždy neohrožený a vtipný, ale jeho vtip v newyorkském bahně zhořkl. Tvrdá realita a z ní vyplývající zločiny jsou popsány bez příkras a velmi plasticky.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Taming A Sea-Horse , 1986

Stanas513
18.08.2023 4 z 5

Toto je trochu jiný příběh soukromého očka Spensera. Hledání ztracené dívky, ohrožení života, silácké šarvátky. Nakonec vše zameteno pod koberec. Zvláštní konec - není to tak, že dobro zvítězí nad zlem. Nikdo není potrestán a zlo jede dál.

Aghatte
01.02.2023 4 z 5

Docela mě ten nesmrtelný Honza šrncnutý Rambem, Romeem a Mirkem Dušínem bavil.
Originál z roku 1986, takže žádná technika, počítače a telefony, pěkně všude pěšky, nebo si pronajmout auto, všechno osobně zjistit, zvonit na zvonky a z každého to vymlátit. Vtipné a rádoby vtipné, či drsné sarkastické dialogy.
V mezičase se pomilovat s krásnou přítelkyní a jít do tělocvičny.
Na sobě tenisky Nike a džísku.
Pohádka pro kluky, dopadne to dobře. Stará škola.

Punisher
25.07.2013 4 z 5

Už jednou pomáhal Spenser prostitutce April z nejhoršího a teď to vypadá,že blonďatá April bude tu pomoc znovu potřebovat.A tak vyrazí Spenser pomáhat,vybaven svým revolverem a s pomocí svého parťáka Hawka a své přítelkyně Suzan, se do toho pustí s plnou vervou.

prostituce soukromý detektiv

Robert B. Parker
americká, 1932 - 2010
2000  77%Orel létá vysoko
1993  80%Krvavý sen
2011  89%Přehlídka
2008  75%Případ z Poodle Springs
2010  86%Appaloosa

Kniha Sloužíme svým pánům je v