Smrt v ráji

Smrt v ráji https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1498/smrt-v-raji-1498.jpg 4 18 18

Jesse Stone série

Velitel policejního oddělení Jesse Stone vyšetřuje vraždu nezletilé prostitutky,k níž došlo v poklidném městečku na východním pobřeží.Dívka byla zastřelena a hozená do vody.Šerif Stone zjistí její rodiče a ti zapírají,že je jejich dcerou.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Death in Paradise , 2001

šipek
16.04.2021 3 z 5

Takové pohodové rychlé čtení na které se brzo zapomene. Vztah hlavního hrdiny s bývalou manželkou je jak se říká na zabití.

Liduka
05.11.2019 3 z 5

Mě teda kniha docela zklamala. Sice se dobře četla, ale nebylo tam v ní žádné překvapení a na vraha narazili vyšetřovatelé v podstatě náhodou. Mě by teda nenapadlo onu osobu s tím vůbec spojovat. SPOILER: Shaw společně s Fishem se znají z natáčení a rázem je z něho, v podstatě bezdůvodně, podezřelí číslo 1? KONEC SPOILERU Autor se podle mě až moc věnoval samotnému životu Jesseho. Nějak jsem nepochopila jeho myšlenkové pochody - Jesse miluje svojí bývalou manželku, ale přitom spí alespoň se třemi ženami. Ona ho taky miluje, ale spí taky s někým jiným. Podle mě je to dost na hlavu.

Punisher
18.06.2013 4 z 5

Jesse pořád řeší svoje problémy s pitím a pořád miluje Jenn.Ale vyřešit vraždu prostitutky,která nechybí ani vlastní rodině,zvládne bez větších problémů.