protokol protokol komentáře u knih

ono majú byť 2 ja som niekdečítal že 4 knihov tento príbeh končí

21.06.2021 odpad!

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

hm to sklamanie s 3 knihy . čím to asi bude . že by autorka mala máločasu. nemyslím nakolko niekolko x prekladali vydanie knihy. asi to bude nedostatok inspirace. a čo sa hádanky tíka ( když ze čtiř se stane pjet prestane nam patriť sviet. ň kolko divalovích bojovníkov sa dostalo do jaskyne na konci knihy a kto ich čaká na druhej strane :-) len typujem.

16.06.2021 odpad!

Čarokniha Čarokniha Edi Vesco

trápne priživenie sa na úspešnej knihe o harry poterovi. odpad ktorí nestojí ani za nákup :(

14.06.2021 odpad!

Král bez království Král bez království Tomáš Dušek

skvelá kniha super som sa bavil . je to jednoduché a relax čítanie.
jedinú chybu to má a to som strhol 1 * to že dial´gi su miestami neprehladné , keď sa nik rozprava alebo bojuje z inov osobov tak neviete kto hvorí alebo kto útočí lebo osoby su označené len ako
( on, mu , jeho , a t d . a tak u označené obe osoby či v dialogu alebo v boji . ) a miestami sa to plwtie ale inak je to super idem hneď na 2 knihu

07.06.2021 4 z 5

Světová válka Z Světová válka Z Max Brooks

ľovek sa tešil na kvalitnú zombo knihu a dostal toto. brak zlátanina , nuda,
je to forma spravodajských reportáží , a je to tak nudnou formov písané že človek pr tom zaspáva, nie nie pre moje uši to nieje.

06.06.2021 odpad!

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

no po dlllllllllllhom čase 3 kniha. nato ako dlho sme čakali ( do prasačej řiti :) . ) to bolo o niečo slabšie ako pedošlé 2 knihy . no pevne dúfam že na 4 knihu nebudeme čakať 5 rokov . inak celkom podarená kniha

02.06.2021 odpad!

Bitva Bitva Dmitrij Rus

za mňa najslabší diel série aspon zatial. nevravím že brak ale bolo to oveľa viac nuda . a autorove neustále poznámky o velkom ruskom medvedovi boli miestami až na nervi lezúce. ale nakoniec som pri tom nezaspal čo je v celku dobré znamenie :)

02.05.2021 3 z 5

Hledání těla Hledání těla Michael Atamanov

no posledný diel. čo dodať . len to že to bolo hrozne skrátené a uríchlené. dej bol celkom ok ale boje boli nudné až prepadák . je to už klasika že celá séria je skvelá a posledný diel je ovela horší . ale aj tak pobavil .

27.02.2021 4 z 5

Sandman Slim Sandman Slim Richard Kadrey

bola to sranda. po dlhšom čase trocha pohodového počúvania celkom podarenej knihy . no som zvedaví ako to bude pokračovať. jediné čo ny tam trocha vadilo bola poloha miesto kde sa to odohrávalo ale inak to bolo dobré . odporúčam ludom čo majú radi strelbu, mierny krvák , ľahký humor :-)

10.02.2021 5 z 5

Chvalozpěv na Leibowitze Chvalozpěv na Leibowitze Walter M. Miller

začiatok sa tváril že to bude skvelá poapokaliptická kniha. ale pak to už bolo o ničom . no je čas pozrieťsa po novej knihe.

22.01.2021

Ledová kovadlina Ledová kovadlina Michael Scott Rohan

celkom podarená kniha , začiatok super po úteku sa to ťahako . tešil som sa na učenie pod horov a ono to blo odfláknuté a koniec čistá katastrófa. nato aký bol hlavný padúch mocný a dokonalí to na konci bolo smutne nudné a tak pokračovanie z mojej strany nehrozí .

17.01.2021 3 z 5

Durotan Durotan Christie Golden

čo dodať total trápne oničom škoda peňazí

12.12.2020 odpad!

Past na panovníka Past na panovníka Michael Atamanov

Adobrodružstvo pokračuje. stále viac a viac ma táto sága teší. malí goblin sa trocha nadopoval a už sa pomali stáva mega boss . kto by si povedal že sa s malého gobla stane aristokrat no dúfam že pokračovanie bude už čo skoro . skončilo to v tom najlepšom :)

25.10.2020 5 z 5

Barbar Ronan Barbar Ronan James Bibby

skvelá kniha . skvelá zábava už dávno som sa tak nenasmial ako v tejto knihe. proste je to pre každého kto sa rád smeje a má rád humor .

17.09.2020 5 z 5

Rudý Mars Rudý Mars Kim Stanley Robinson

je to plíživé trocha nudné také zo všetkého trochu a zároveň o ničom no nuda :)

15.09.2020 odpad!

Osudový zvrat Osudový zvrat Catherine Asaro

no tu sa znova dokazuje že ženy nevedia písať scifi . začal so a po 3 kap.... som to zavrel no proste otrasne nudné nezáživné vela slov o ničom neni to moja šálka čaju :)

14.09.2020 odpad!

Ocelové srdce Ocelové srdce Brandon Sanderson

Začxátek se celkem dobře četlo ale pak to šo od stránky ke stránce do kaluže. tešil som sa na pestrí svet plný víjmečného osadenství ale nakoniec to zakopali do oceloveho mnesta bez fantasie. skupinka bojovníku proti výmečným je jaksi lehce natvrdlá nakolko najlepšie nápady má nejmladší člen. no žial neblo v ojích silách to dočíst. radeji pujdu na neco jinéh toto mne nechitlo :) .

03.09.2020 1 z 5

Přísežný meč Přísežný meč George R. R. Martin

totálna blbost nuda nuda nuda vyhodené prachi

31.08.2020 odpad!

Poslední Pán prstenu Poslední Pán prstenu Kirill Jurjevič Jeskov

dal som tomu šancu. a dokonca som sa tešil . no ale zniesol som ten blábol do 8 kapitoli a viac sa nedalo. autor vážne dúfal že nadviaže na pána prstenov no to ani náhodov . jeho pohlad na postavi z Tolkienovích kníh bol jedine špatný vtip. " že vraj velvislanec mordoru v rohane " a biela rada saruman ako zástanca života :)))) no a klinec tomu dodalo úplné opomenutie entov a hobitov v príbehu . a mordorské zameranie sa na techniku a nie mágiu to už len bol konečný stav . okrem vikrádania tolkienovho diela a prekrútenia chabého až nudného príbehu je to kniha ktorá nemá cenu ani papiera na ktorom bola vytlačená . nedoporučujem ju pre ludí ktorí si prečítali Tolkienove knihy len ich to znechutí škoda penazí .

18.08.2020 odpad!

Pochod ke hvězdám Pochod ke hvězdám David Weber

no a mame tu poslednú časť . len škoda že to nemá viac dielov bola to super séria .

15.08.2020 5 z 5