Sandman Slim

kniha od:

Sandman Slim obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Život stojí za prd a pak umřete. Nebo, pokud jste James Stark, strávíte jedenáct let v pekle jako gladiátor v aréně, než se vám odtamtud podaří uprchnout, jen abyste se ocitli v pekle na zemi jménem Los Angels. Nyní je tedy Stark zpátky a připravený na pomstu. Taky na rozhřešení a možná dokonce i lásku. Ale když mu hned jeho první zastávka vynese akorát protivnou mluvící hlavu, Stark začne mít podezření, že jeho cesta k rozhřešení a pomstě bude delší, než si představoval, a že nebe a peklo mají o jeho budoucnosti svoje vlastní představy. Znovuzrození stojí za prd. A zachraňování světa je ještě horší....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110267/sandman-slim-WEB-110267.jpg 3.981
Série

Sandman Slim 1.

Žánr
Romány, Thrillery, Fantasy
Vydáno, Polaris
Orig. název

Sandman Slim, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Kniha Sandman Slim

Přidat komentář
protokol
10. února

bola to sranda. po dlhšom čase trocha pohodového počúvania celkom podarenej knihy . no som zvedaví ako to bude pokračovať. jediné čo ny tam trocha vadilo bola poloha miesto kde sa to odohrávalo ale inak to bolo dobré . odporúčam ludom čo majú radi strelbu, mierny krvák , ľahký humor :-)

kokrokr
04.09.2020

Příliš rozevlátý až chaotický děj. Hutnější příběh by zaujal více. Další pokračování už číst nebudu, zas tolik zajímavé to nebylo.


panPatejl
25.03.2019

Předpoklady pro slušnou kráječku se zdají být splněny. Pekelníci, démoni, správně vychýlený andělé, dokonce i nějaký ty čáry máry!
Ale prostě tady něco drhne... No co naplat. Snaha byla. Uvidíme, co přinesou další díly. Pokud se Sandman nerozjede a bude si pořád jen tlačkat Slimejše, tak sem první díl četl úplně zbytečně. Sakra!

VesmirnaOndatra
26.07.2018

Klasická žánrovka o chalanovi, ktorý sa vráti z pekla a viac menej nechtiac zachráni svet. Je trochu vidno, že na poli zachraňovania sveta je začiatočník, takže pri tom zničí strašne veľa šatstva a ja v záujme svižnosti deja dúfam, že v ďalších dieloch si vezme príklad s ekologicky uvedomelejších kolegov, ktorí zachraňujú svet v jednom tielku a ak je treba naboso.

luciefeix
20.04.2018

Nedovedla sem se zacist . Stranky se mi ztraceli ... namet ale dobry

Mark.
29.12.2017

Děj nebyl nijak zvlášť napínavý, spíše šlo o seznámení s příběhem a postavami. Chyběla mi řádná akčnost a napětí. Pokud by v knize nebyly skvělé hlášky, hodnotila bych jinak.

CharlesWard
08.12.2017

Urban fantasy, která neví, jestli být urban nebo fantasy.

Gustik5
10.11.2017

Nahláškovaná, krutopřísná akce, jejíž hluboké směřování, bych osobně shrnul do jednoho jediného slova, které jsem ostatně od knihy očekával; Zábava...

1