PiperW PiperW komentáře u knih

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Kniha moc pěkná, čtivá, plná napětí. Ovšem jak píše vlkove, čekala jsem stále něco víc, něco mi tam chybělo. Nedokážu to pojmenovat nevím co víc jsem čekala, ale nebylo to úplně na 100%, taky se rozhoduji mezi 3-4*, další díl si ale nenechám ujít

25.11.2013 3 z 5

Jak mi Jane Austenová zničila život Jak mi Jane Austenová zničila život Beth Pattillo

Kniha Jak mi pan Darcy zlomil srdce je o 100% lepší, tato mně moc nebavila, začátek mně nudil a konec se mi taky moc nelíbil....pro mně podprůměrná kniha, zklamala mně

20.11.2013 2 z 5

Ahoj z nebe Ahoj z nebe Laurie Frankel

Nápad dobrý, ale to je tak všechno....kniha mně dost nudila, moc se nepovedla

18.11.2013

Královské tajemství Královské tajemství Lenka Cyprisová

Musím říct, že jsem od knihy čekala uplně neco jiného a neočekávala jsem tolik.
Příběh mně velmi mile překvapil a strhnul. Nebyla jsem schopna jej odložit.
Moc se těším na další knihy této autorkya gratuluju k výborné prvotině.
Nejlepší kniha od české autorky co jsem kdy četla

18.11.2013 5 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Nejsem si jistá, jestli mně více nadchl první nebo druhý díl, ale nejspíše tenhle byl o něco lepší :) bylo tam všechno co od knihy očekávám, dokonce i zápletka a napětí se našla, moc mně tato serie baví a těším se na závěrečný díl, koho di Wendy vybere, přestože mi bude líto, že to skončí :(

15.11.2013 5 z 5

Lov Lov Aubrey Clark (p)

Předchozí díly mně nadchly, tento byl jen slabým odvarem předchozích. Dost mně zklamal, ale další díl si přečtu, myslím, že už bude poslední

12.11.2013 2 z 5

Báječné mininakupování Báječné mininakupování Sophie Kinsella (p)

nejlepší ze všech dílů, skvělé zakončení serie, mohlo by být ještě pokračování :)
Jen mně trošku mrzel ten konec s Elinor :(

02.11.2013

Jak dokázat lásku Jak dokázat lásku Meg Cabot

Kniha bezvadná...Od Meg jsem četla mimo Mediatora snad všechno a je to skvělá autorka a tady se to jen potvrdilo. Na dívčí romány je machr :) Neco jako Sofie Kingsella. Chvílemi mi příběh připomínal Bridget Jones, hlavně na konci tedy a konec je taky má nejoblíbenější část knihy.
Doporučuju :)

18.10.2013 4 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Jedna z nejlepších a dost možná i nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla. Stejně jako kdysi Robinson Crusoe na základce i tato kniha mně naprosto dostala. Krásné a poutavé čtení, rozhodně mohu jen doporučit milovníkům románů, napětí i oddechového čtení :)

15.10.2013 5 z 5

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

kniha mě nijak zvlášť nenadchla. Hodně se opakovaly pasáže a nic zvláštního se tam neodehrálo..

05.10.2013

My Fair sukuba My Fair sukuba Jill Myles

Taktéž doufám, že u nás vyjde poslední díl z této serie a moc se těším, jak celá serie vyvrcholí...
Od první chvíle jsem měla radši Zana, ale byla jsem rozpolcena, ..teď mně ae utvrdili v tom, že je lepší volba :)¨
Pro mne nejslabší kniha ze serie, ale stejně i tak bezvadné čtení

29.09.2013 4 z 5

Sukuby to rády horké Sukuby to rády horké Jill Myles

Za mně byl první díl o něco málo lepší než tento druhý, každopádně i tak super kniha a těším se na další díl...Suprové knihy :)

26.09.2013 5 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Tato kniha mně naprosto pohltila...zatím nejlepší díl a to i když si vzpomenu na první serii s Rose...
Sydney a Adriana jsem si oblíbila ještě víc :)
Už se těším na další díl, sakra, proč bude až za tak dlouho :D

23.09.2013 5 z 5

Spojení Spojení Lisa Jane Smith

Vydržela jsem to číst déle než upíří deníky, ale bohužel tímhle dílem končím. Ikdyby byl další, tak už ho nečtu, tento mně nebavil...

18.09.2013

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Od knihy jsem toho moc neočekávala, zakoupila jsem ji za 30 korun v antikvariátu, stejně jako další dva díly. Ale musím konstatovat, že mně kniha velmi mile překvapila a už se těším na další díl.
Naprosto souhlasím, že kniha je něco mezi erotickým románem a fantasy...Erotické scény pěkně do detailů rozepsané a opravdu se to četlo dobře a samo.

17.09.2013 4 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Od knihy jsem čekala úplně něco jiného, ale mile mně překvapila :)

11.09.2013 5 z 5

Skrytá Skrytá Marianne Curley

Další z bezva knih od téhle autorky...trilogie o cestování v čase mně naprosto nadchla, tak už se těším na pokračování této knihy :)

29.08.2013 4 z 5

Druhák Druhák Douglas Rees

Prvák mně nadchnul, ale přes druhák se nemůžu prokousat...Dost mně to zklamalo...

25.08.2013

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Nejraději mám druhý díl, tento mi příjde jako nejslabší z trilogie, ale rozhodně všechny tři jsou super a stojí za přečtení

03.08.2013 3 z 5

Prázdniny na spadnutí Prázdniny na spadnutí Sophia Lowell

Romča7: Naprosto souhlasím. Měla sem moc ráda Finchel a nedovedu si to bez této dvojice představit :( Cory byl bezvadny herec a je ho važne škoda :(

29.07.2013