pindorova pindorova komentáře u knih

JÓGA - anatomie JÓGA - anatomie Leslie Kaminoff

V knize se dočtete informace o protažení jednotlivých svalů, ale za mě chybí popis nervů a dalších detailů, které jsou rovněž velmi důležité. Samotná kniha a její korektura by podle mě chtěla trochu vyladit, písmo je místy příliš malé a často je nutné knihu otáčet v rámci orientace obou stran na výšku atd.

29.12.2023 2 z 5

Internetový marketing: Prosaďte se na webu a sociálních sítích Internetový marketing: Prosaďte se na webu a sociálních sítích Viktor Janouch

Velmi dobrá a stručná učebnice. Ačkoliv se zabývá spíše základy, je v ní vše velmi dobře popsáno. Pokud vás zajímají sociální sítě, webové stránky a e-shopy rozhodně pro vás bude kniha přínosem.

16.11.2021 5 z 5

Marketing management - analýza, plánování, realizace a kontrola Marketing management - analýza, plánování, realizace a kontrola Philip Kotler

Úžasná učebnice, která velmi detailně provede studenty veškerou problematikou marketingu i managementu. Doporučuji rozhodně i více znalým lidem, kteří mají stále potřebu se rozvíjet. Učebnice mi velmi pomohla nejen při psaní BP, ale také v pracovním životě, kde mě velmi inspirovala.

Mikroekonomie Mikroekonomie Václav Jurečka

Jedna z nejlepších učebnic pro základy mikroekonomie. Kniha je velmi srozumitelně napsána a provede vás celou problematikou. V knize jsou krásně popsány grafy i teorie. Velmi mi pomohla při učení na VŠ.

16.11.2021 5 z 5

Copywriting: Pište texty, které prodávají Copywriting: Pište texty, které prodávají Anna Sálová

Kniha je velmi čtivě napsaná. Opravdu se zde problematika copywritingu probírá velmi detailně, ale právě z toho důvodu bych knihu doporučila úplným začátečníkům. Pro odborníky tato kniha až takovým přínosem nebude.

16.11.2021 3 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Kniha krásně napsaná, velmi čtivá, ale příběh byl tak naivní a v závěru mi přijde, že se toho za celý průběh knihy ani moc nestalo. Kdo a proč Samanthu unesl se dalo velmi snadno uhádnout a tak jsem čekala zvrat nebo nějakou bombu, ani jedno nepřišlo.

03.08.2017 2 z 5

Kniha se mi místy zdála příliš zdlouhavá a vyskytovalo se v ní příliš jmen, nicméně zajímavý příběh a specifické charaktery postav se prostě u této knihy nedají zapřít.

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Jedna z lepších knih povinné četby. Přečetla jsem jedním dechem a dokonce si potom půjčila další divadelní hru tohoto autora. Poutavý příběh s naprosto jedinečnou a velmi hlubokou myšlenkou.

29.07.2017 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha, která byla pro mě psaná trochu jiným stylem. Ze začátku jsem si říkala, že knihu asi odložím, ale nakonec jsem přečetla. Občas trošku příliš naivní, ale přeci jen nějaké věci mi v hlavě utkvěly a v závěru špatná nebyla.

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

První příběh mě příliš nezaujal, druhému příběhu jsem dala šanci a chtěla knihu odložit, nakonec jsem ovšem zhltla příběhy všechny. Podle mě taková rychlovka, která může být dobrým varováním.

Blbá sázka o fajn kluka Blbá sázka o fajn kluka Shana Norris

Na odreagování (kdy na nic nechcete myslet) je kniha dobrá, ale jinak bych jí určitě nevyhledala.

29.04.2013 3 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Poezie - zajímavá i nudná... ani nevím, jak ohodnotit.

27.02.2013 2 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Kniha poměrně dobrá, ovšem duševní výlevy Sáry u psiatričky mě poněkud nudily.

27.02.2013 4 z 5

Vekslák 2 aneb malý český bordel Vekslák 2 aneb malý český bordel Pavel Frýbort

Kniha dobrá a chvílemi velmi napínavá - ovšem byly doby, kdy se 50 stran nic nedělo.

17.02.2013 3 z 5

Sčítání zla Sčítání zla Iva Hlaváčková

Pěkné, ale poněkud nudné- proto pouze skromné hodnocení.

01.01.2013 3 z 5

Pacient číslo jedna Pacient číslo jedna Leonard S. Goldberg

Kniha velmi pěkná a dobře se četla.

30.12.2012 4 z 5

Džínsový denník Džínsový denník Zuzana Šulajová

Zajímavá kniha, jen se začátku trošičku pomalejší rozbíhání děje, ale potom to už šlo. Pěkné.

23.10.2012 5 z 5

Dítě džungle Dítě džungle Sabine Kuegler

Kniha byla velmi zajímavá, trošku rušivým elementem byl styl napsání knihy, ale brzy jsem se rozečetla a jsem nadmírů spokojená.

12.08.2012 5 z 5

Šepot v nebezpečí Šepot v nebezpečí Angela Dorsey

Dokonalá kniha, která mě zaujala kolem patřila k mému děckému čtení. Skvělá.

12.05.2012 5 z 5

Villette Villette Charlotte Brontë

Hodnotila bych pouze slovem dobrá, já osobně jsem od sestry Ch. Brontë čekala trošku více a do knihovny jsem si šla pro knihu s nadšením. Knihu jsem vracela až za dva týdny, protože mě příliš k čtení netáhla. Nebyla však špatná.

12.05.2012 4 z 5