Džínsový denník

Džínsový denník https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22866/dzinsovy-dennik-22866.jpg 4 117 18

Džínový deník série

Čítať cudzie denníky by sa nemalo, ale pätnásťročná Paula vás pozýva, aby ste sa začítali do jej pestrého tínedžerského života. Spoznáte jej rodinu, zoznámite sa s jej najlepšími kamarátmi a rozlúštite spolu s nimi záhadu chalanských citov. Nehovoriac, že sa spolu s nimi od srdca zasmejete.

alimraj1
alimraj1
22.04.2021 4 z 5

Pro pár dlouhých večerů je to pěkné počtení.

jsemknihomolka
jsemknihomolka
24.03.2021 5 z 5

Miluju tuto knihu ! Doporučuji !

Johanka910
Johanka910
18.04.2018 4 z 5

Pekná, romantická kniha pre dievčatá v dospievaní :)

Christianne.K
Christianne.K
22.10.2017 4 z 5

Bylo to takové rostomilé a oddechové čtení. Určitě zkusím i další díl:) V Paule jsem se skvěle viděla!

TimetoStyle
TimetoStyle
17.10.2017 5 z 5

Fakt božská kniha! Moc se mi líbila, vybrala jsem si ji ke čtení zrovna když jsem měla nastoupit na střední. Od čtení jsem se nemohla odtrhnout. Dávám *****

Eliška_Florbal
Eliška_Florbal
22.04.2017 5 z 5

Úžasná kniha!!! Rozhodně stojí za přečtení... Někdy jsem se sice sama nevyznala v tom Patrikovi a v těch klucich, ale to není minus je to záměr knihy byla prostě super. Vím že má asi 7 nebo 8 dílů a některé série mají i přes 600 stran. Tak jsem sama zvědavá jestli mě budou ty další díly bavit.

SimčaTvrzová
SimčaTvrzová
02.04.2017 5 z 5

Naprosto úžasná knihaAni jsem se od toho nemohla odtrhnout :D.

EvikU.
EvikU.
28.02.2017 4 z 5

Byla to taková klasická teenagerská knížka. Dalo se to číst. Kdybych ji četla v 15 -ti, chápala bych ji víc. :-)

bookwoman
bookwoman
26.02.2017 4 z 5

Jedním slovem: Skvělá.Kniha se strašně dobře četla a měla pěkný příběh.Za mně byl nejlepší ten konec,kdy je Valentýn a všichni si najdou přítele nebo přítelkyni.Opravdu moc povedená knížka.Doporučuji všem holkám,které mají rády romány.

ledaver
ledaver
08.01.2016 4 z 5

Děj této knihy není nikterak výborný, převratný a už vůbec bych si z něj nesedla na zadek, přesto se mi četl velmi dobře. Taky tomu hodně napomáhalo formátování textu, kdy v knize nejsou vlastně žádné kapitoly, pouze se zde nachází rozdělení dnů a hodin (to pak nevíte kdy přestat:)). Příběh je propleten humorem, který je výborné zasazeny do dané situace a upřímě jsem se mu smála :). V knize mi však chyběla ta práva romantika, při které se vám tají dech a nestíháte obracet stránky... Konec na mě byl moc stručný a docela mě překvapilo to, že všichni byli šťastní "až do konce" :D Jinak můj osobní názor: víc jsem fandila Lukášovi, jelikož mi přišel sympatičtejší a normálnější:) ... Ale není všem dílům konec;)

vanessa.175
vanessa.175
26.05.2015 5 z 5

Kniha ma zaujala,neočakavala som od nej veľa kedže som mala voči slovenským spisovatelkam predsudky,a ani neviem prečo :D ale milo ma prekvapila a som rada že som do nej šla! :)

warca
warca
13.10.2014 5 z 5

Tuhle knížku jsem přečetla snad 7x a byla naprosto úžasná. U mě je v pořadí oblíbenosti na první příčce! Líbila se i kamarádkam, které romány moc nemusí. Rozhodně doporučuji. Vtipné a čte se to samo.

jancal
jancal
13.08.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, vůbec neměla chyba a líbí se mi styl, kterým spisovatelka píše. Hodně jsem se dozvěděla a docela i poučila. V září mě nástup do prváku taky čeká a jsem zvědavá, jak to zvládnu. Doporučuji, aby jste si knihu určitě přečetli. :D

Roselunda 1928
Roselunda 1928
16.03.2014 4 z 5

Připomíná mi to trochu Princezniny deníky, i když hlavní hrdinka není princezna...:-D

marketka40
marketka40
27.05.2013 5 z 5

Kniha byla zábavná hlavně konec kde všichni našli přítele nebo přítelkyni

Ell Amaterasu
Ell Amaterasu
29.04.2013 5 z 5

Dost se mi to líbilo a jsem připravená si přečíst i další díly, protože mě tahle knížka opravdu bavila a četla jsem ji chvilku. Zezačátku nic moc, ale pak to bylo vážně super.

pindorova
pindorova
23.10.2012 5 z 5

Zajímavá kniha, jen se začátku trošičku pomalejší rozbíhání děje, ale potom to už šlo. Pěkné.

greenday72
greenday72
13.12.2011

Namakané!!!!za dva dni prečítané!!!nemám slov, skuste si ju precitat a budete čučať!!!!(držím Patrikovi palce aj keď viem ako to skončí!!!)