petule22 petule22 komentáře u knih

Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora Matthew Perry

Celkove je kniha moc hezky napsana. Prvni polovina je ctivejsi, druha se malinko vlece a opakuje. Nelibily se mi dve dejove linky, ktere byly pro ctenare matouci a casto jsem nevedela, do ktereho casu dej zasadit. Knihu jsem mela prectenou jednim dechem, na (auto)biografii byla opravdu zajimava a svym zpusobem i napinava..

08.12.2023 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Další úžasná kniha od mé milované autorky Colleen, kterou jsem měla přečtenou jedním dechem. Děj byl stále napínavý a (nejen) hlavní postava Beya mi přirostla k srdci. Líbilo se mi, že to nebyla "plytká neoriginální romanťárna", ale zajímavě vykreslený ne moc šťastný životní příběh. Doporučuji všema deseti ;)

28.08.2023 5 z 5

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Za mě malinko zklamání. Autorku a zvláště její humor mám moc ráda, ale oproti dvou předchozím dílům, které byly velice čtivé je tento výrazně slabší.. Také po přečtení této knihy budete alergičtí na slovo ASFALT - ověřeno.

18.08.2023 2 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Kniha mě vtáhla hned u prvních stránek a četla se úplně sama. Příběh i postavy jsou propracované a emocemi jen hýří :) Jedna z nejlepších knih této autorky, která je už tak mou oblíbenou.

18.08.2023 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Jedna z mála knih, kterou jsem nedočetla, neoslovila mě, nevtáhla do děje..

01.10.2021 2 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Knížka je velice čtivá. Líbí se mi, že i přesto, že zde není nějaká velká zápletka (což mě trošku mrzí), tak knížka není nudná, není v ní zbytečně omáčky, popisy postav, věcí a děje jsou velice originální a neopakují se. Má zvláštní atmosféru a je dá se říct odpočinková :) Přirostla mi k srdci, určitě se k ní jednou vrátím !

08.04.2019 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Knížka pěkná, poutavě napsaná, ale děj nic moc, 90% mi přijde moc..

17.09.2014 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

stejne dokanaly jako prvni dil, skoda jenom, ze vim, jak to dopadne.. :) a jeste by mohl byt 3. dil z pohledu Less :D

09.06.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

První polovina knížka knížky mě moc nezaujala, dokonce jsem se do čtení musela trochu nutit, ale zato druhá.. ta se četla sama.. :) akorát teda, co se týče zařazení do žánru, mi to moc pro děti nepřijde :))

26.05.2014 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Musím říci, že 3.díl už mě tolik nevzal, milostné scény stále stejné a dít se něco začalo až v druhé polovině knížky.

13.05.2014 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Sice trochu přitažené za vlasy, ale pěkný romantický příběh. :)

13.05.2014 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

nejlepší díl z triologie

13.05.2014 4 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

hezky napsané, čtivé, smutné...

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

snad nejlepší knížka, co jsem kdy četla! :) krásný a napínavý román, skvěle napsaný..

Čarodějův učeň Čarodějův učeň Otfried Preussler

Strašidelná pohádka s úžasnou atmosférou, doporučuji :)

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Po přečtení "Veronika se rozhodla zemřít" jsem se na tuto knihu moc těšila, bohužel jsem jí po pár stránkách odložila.

12.05.2014 1 z 5