petra7210 petra7210 komentáře u knih

Dechberoucí kniha

13.09.2020 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Skvělá kniha přečtená jedním dechem. Nečekaný konec, tedy alespoň já jsem ho absolutně nepředpokládala. Hold občas hledáme všude v okolí a zapomínáme, že vše co potřebujeme je uvnitř nás.

Dívka s havraními křídly Dívka s havraními křídly Tereza Kramerová

Krásná kniha, přečetla jsem jedním dechem.

04.01.2018 5 z 5

Kryon 3: Alchymie lidského ducha Kryon 3: Alchymie lidského ducha Carroll Lee - Kryon

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Kniha je úžasně napsaná, i když pro mě bylo těžké ji číst. Ale je to z důvodu těžkosti příběhu.

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Kniha mi změnila doslova život. I když nyní už se ji neřídím, protože vím, že ne všechno, co si přejeme nám může být dáno. A taky je důležité umět si správně přát

04.07.2017 3 z 5

Kam se poděl můj sýr? Kam se poděl můj sýr? Spencer Johnson

Jedna z prvních knih o pozitivním myšlení, kterou jsem přečetla. Je perfektní a každý by si ji měl minimálně jednou přečíst :)
Čte se úplně sama :)

04.07.2017 4 z 5

Kdo bude plakat, až tady nebudeš? Kdo bude plakat, až tady nebudeš? Robin S. Sharma

Stojí alespoň jednou za přečtení :)

04.07.2017 4 z 5

Zdravé těhotenství, přirozený porod Zdravé těhotenství, přirozený porod Ingeborg Stadelmann

Úžasná kniha! Už název napovídá o čem je :) Věřím, že porody v ČR budou stále více přirozenější

Ciao bella Ciao bella Serena Giuliano

Po knize jsem náhodou sáhla v knihovně. Začetla jsem se do ní hned a neměla jsem problém se k ní vrátit. Podle popisu na zadní straně jsem sice čekala něco úplně jiného, ale nejsem nijak zklamaná. Časté přehánění Anny mi připadalo vtipné :)

02.05.2023 4 z 5

Copatá máma Copatá máma Barbora Bečvářová

Milé a nenáročné čtení. Doporučila mi ji kamarádka, která trefně odhadla, že mě tato kniha chytí. Četla se dobře a rychle. :)

02.05.2023 4 z 5

Kryon 4 - Kryonova podobenství Kryon 4 - Kryonova podobenství Carroll Lee - Kryon

Každé podobenství má svou hloubku. Je třeba mít na čtení svůj prostor.

29.10.2019 5 z 5

Kryon 2: Nemyslete jako člověk Kryon 2: Nemyslete jako člověk Carroll Lee - Kryon

Kryon 1: Konec času Kryon 1: Konec času Carroll Lee - Kryon

Plejádská světelná terapie Plejádská světelná terapie Amorah Quan Yin

Úžasná!!!

15.10.2018 5 z 5

Láska bez podmínek Láska bez podmínek John Powell

Krásná kniha. Každá kapitolka začíná citátem :)

21.09.2017 4 z 5

Buď já, nebo pes! Buď já, nebo pes! Ivo Eichler

V knize se řeší konkrétní problémy. My jsme přesně nenašli to, co jsme potřebovali, ale věřím, že může být užitečným vodítkem pro ostatní.

21.09.2017 3 z 5

Perfektní zdraví Perfektní zdraví Deepak Chopra

Úžasná kniha o tom, jak se negativní myšlenky kumulují v těle a vytvářejí se nám tím nemoce.

18.09.2017 5 z 5

Poutník – Mágův deník Poutník – Mágův deník Paulo Coelho

O poutní cestě do Santiaga de Compostela jsem do té doby neměla ani tucha. Byla první knihou, kterou autor napsal a já jí četla asi jako třetí v pořadí. Je v ní mnoho moudrého...

Valkýry Valkýry Paulo Coelho

Naprosto úžasná kniha ze života tohoto autora. Tolik moudrého je v ní psáno.