Kryon 1: Konec času

Kniha Kryon 1: Konec času

Jeronym
29.11.2020

Více se mnou "rezonoval" druhý díl. A mám potřebu zde i doporučit přečtení druhého dílu před prvním.
Kdo ví, jak to všechno je. První díl Kryona jsem posledních pár týdnů hledal všude možně po bytě. A když jsem ho našel na podivném místě, kde bych ho vůbec nehledal, věděl jsem, že přišel správný čas na četbu. Při čtení a i teď po dočtení, procházím zvláštním životním obdobím. Cítím změnu. Ale zda za to může tato kniha, to si nejsem jist.
I na mě je tahle četba až moc esoterická.
Na druhou stranu... vždy si i v takových knížkách "vyzobu" co se mi hodí.
Např. si cením toho, že někdo hodil na papír nepříliš upjatý pohled na Ježíše. Snad to není rouhání, víru rozhodně nevyvracím, ale vidím to podobně.
Za chvíli to budou tři desetiletí co můj současný stav bytí vnímá tento svět, ale i já sám mám pocit, že jsem v jakémsi koleni bodu zlomu událostí. Rozvoj vědomí, informační věk, vývoj technologií... Rád si přečtu něco, co se podobnými myšlenkami zabývá z duchovního hlediska. Ne vše jde totiž změřit, nakreslit, vyjádřit slovy. A i když jsme vyspělá civilizace, z hlediska niterního rozvoje jsme na tom snad nejhůř za x stovek let.
Sám jsem spíše realista a pragmatik, ale připadá mi pošetilé zavrhovat něco, na co si "nemohu sáhnout".
A pokud bych si měl odnést i nějakou pragmatickou myšlenku z knížky, tak asi tuhle:
"Den za dnem se musíte soustředit na to, abyste nereagovali na -tlačítka-, která jste po všechny ty roky nechávali v mysli zapínat. Někdo vás urazil nebo zranil? Něco je zdánlivě špatně? Zklamal vás někdo? Den po dni nad tím přebírejte kontrolu. Můžete to téměř úplně anulovat. Jakmile se vám to podaří, poznáte to. Věřte mi, budete se cítit jinak".

petra7210
29.10.2019

Kniha si najde své čtenáře.

sira
04.10.2017

Zajímavá kniha plná channelingu. Četla se mi trošku obtížně, protože jsem bojovala s některými používanými termíny (např. implantáty apod.), ale obsahově je kniha přínosná a určitě stojí za to přečíst, pokud se zabýváte vzestupem. Plánuji přečíst další od tohoto autora.