Petra024 Petra024 komentáře u knih

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Poslední díl krásného příběhu Christiana a Anastasie. Když se zbavili jeho bývalé "přítelkyně" Leily přišel další problém a to její šéf Jack Hyde. Po svatbě Christiana a Anastasie přišel útok na jeho firmu, nepodaření únos Anastasie a nakonec únos jeho sestry Mii kterou se podařilo Anně zachránit. Konec příběhu kdy Christian a Anastasie vychovávají své děti v jejich novém domé je krásný. U konce jsem dokonce i brečela. DOPORUČUJI!!!!

26.10.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nádherná, dojemná knížka. Bohužel jsem tuhle nemoc co má Hazel v rodině prožila a vím jak to dopadá proto jsem celou knížku probrečela a také film. Hazel mi bylo hrozně líto co se stalo. Ale největší její opora ji byla rodina a kamarád. Knižku jsem dostala od kamarádky a jsem ráda že jsem si přečetla.

26.10.2017 5 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Moje první přečtená biografie. Miluju seriál Přátelé a dokážu se na něho furt dívat, to se prostě neomrzí, a proto kniha byla pro mě jasnou volbou ale z velkého nadšení, přišlo velké zklamání. Myslela jsem, že se dozvím něco nového a ono nic nového. Některé strany jsem měla chuť přeskočit. Nic víc bych asi nedodala.

14.02.2022 2 z 5

Home Body: Mé tělo, můj chrám Home Body: Mé tělo, můj chrám Rupi Kaur

Zase užasné. Nemám co dodat, autorka mě nepřestane udivovat. Jako v knize Mléko a med nebo Květy slunce jsem našla něco, co vystihuje i můj život. Je mi 20 let ale tohle je naprostá pravda. Veliká poklona Rupi. DOPORUČUJI!!!!!

SPOILER!!!
„stýská se mi po těch dnech
kdy jsem se svými kamarády mohla
mluvit o všem
tohle souznění
tahle jednota
skončila s dospělostí
skončilo společné korzování kolem našeho bloku
společné hovory tak dlouhé a poutavé
že jsme úplně přestali vnímat čas
chvíle vítězství a oslav
chvíle proher a ještě větších oslav
byli jsme prosté děti
teď je pro nás to nejdůležitější naše úžasná práce
které vše obětujeme
a když už si ve svém nabitém programu
najdeme chvíli zajít si na kafe
vždycky se to někomu nakonec nehodí
protože dospělost je zkrátka tak vyčerpávající
že nemáte ani sílu někam jít
a radši zůstanete doma
stýská se mi
kdykoli si vzpomenu
na naši úžasnou partu
díky níž byl život mnohem jednodušší"

- nostalgická vzpomínka

16.11.2021 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Když jsem dočetla druhý díl musela jsem začít hned ten třetí. PRO NĚKOHO SPOILER!!!!! Samozřejmě by to nebyl Hardin kdyby se na rodinném výletě nechoval jako dítě a nepřinutil Tessu žárlit na jeho kamarádku Lilian ale uznávám Tessa mu to dobře oplatila. Bylo hezký od něho jak se kvůli ní stále mění k lepšímu, samozřejmě sem tam někde vybuchne ale to by nebyl on ale zvládl se ovládnou. Také bylo hezké že se staral o jejího otce když zjistil že její otec je feťák a kolikrát se jim vloupal do bytu. Nemusel to dělat ale nechtěl aby Tessa byla zase z otce zklamaná. Rozhodně nejlepší rozhodnutí bylo od Tessy když se odstěhovala do Seattlu. Hardin si aspoň uvědomil co pro něj Tessa znamená a začal si ji víc vážit. Ale nejvíc mě dostala Steph když uspořádala party na rozloučenou a mezitím ji tam chtěli zneužít a vše ukázat Hardinovi jen proto že si Hardin vybral Tessu místo Steph a kvůli tomu že využil Danovu sestru ale čím mě autorka dostala bylo že Tesse pomohla Molly. Samozřejmě konec zase skončil otevření takže vás to nenechá dlouho čekat a musíte číst další. DOPORUČUJI!!!!

14.03.2020 5 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Květy slunce jsou nadherné, úžasné a velice prožité citáty. Autorka se dobře zaměřila na to co se právě děje v životě a hlavně na světě. Veliká poklona prostě úžasná knížka. Jako u předchozí knížky Mléko a Med každý by si měl tuto knížku přečíst. DOPORUČUJI!!!!!

16.08.2019 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Knížku jsem přečetla za týden. Příběh Caroline a Simona je nádherný. Nejdřív soused který má svůj harém kvůli kterému se nemůžu vyspat. Potom soused jako kamarád se kterým prožívá krasný chvilky a nakonec soused jako milenec který se vzdá svého harému jen kvůli dívce kterou nemusel a teď ji miluje. Děj byl krasný a chvilkami jsem se i zasmála. Už se těším na pokračování.

08.11.2017 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Uvědomila jsem ji, že muži, kluci, ženy a holky se k sobě občas nedokážou chovat a slovo "Miluju tě" řikají úplně zbytečně. Ale kdo to nikdy nezažil ‍️

12.10.2022 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Určitě obsahuje SPOILER!!
Další příběh Hessy. Tento díl byl dobrý tak do 3/4 než přišel konec ten mě zklamal byl zakončen divně. Konec rozdýchávám ještě teď byla jsem zmatená z toho a ještě jsem. Začalo to už u kapitoly 75. poslední větou a najedou byla kapitola 76. kde už bylo o dva roky později. Kniha byla vtipná i smutná. Také se mi líbilo že se z Hardina stal „Poloviční gentleman“ uklidnil se a nebyl tak výbušný. Co bylo pro mě šok bylo to že se Hardin a Tessa neviděli dva roky což mi přijde neuvěřitelný. Zrovna na Hardina. Také mi přišlo divné, že Hardin nebyl na Tessy oslavě nebo že si Tessa nechala udělat tetování a Hardin si vzal zase piercing. Mám spoustu otázek, který mi leží v hlavě a nedokážu si to vysvětlit. První, druhý, třetí i 3/4 čtvrtého dílu byly skvělý ale ten konec!? Mě to přijde že autorka nevěděla, jak má knihu zakončit. Mám ráda tuhle sérii a jsem zvědavá na 5.díl který mi už leží v knihovně a doufám že mě nezklame jako tento díl. Doporučuji těm co milují tuhle sérii aby si to přečetly ale připravte se na konec.

28.05.2020 4 z 5