perfis1280 perfis1280 komentáře u knih

Princezná Kvapôčka Princezná Kvapôčka Jozef Pavlovič

Nahodou som nasla u mami tuto staru knizku, teraz ju citavam majej dcere. Je to moja srdcovka. Naozaj krasne napisana detska knizka, skoda, ze neexistuje novsie vydanie.

12.03.2021 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Zaciatok mohol byt trochu kratsi, ale potom sa to rozbehne, vrah sa dal odhadnut skoro od zaciatku, ale napriek tomu sa to dobre citalo.

02.01.2019 3 z 5

Dům duchů Dům duchů Isabel Allende

Uzasna magicka kniha.

18.12.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha mozno nie dokonala ale dobre sa cita, aj ked ku koncu trochu tazko co sa tyka straty otca.

18.12.2018 3 z 5

Velmi prijemny roman pisany vo forme listov. A aj ked to az do poslenej kapitoly nevyzera, nakoniec to skonci happy endom.

24.10.2018 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Dobra blbost.

09.08.2018 odpad!

Hana Hana Alena Mornštajnová

Pekna kniha, cita sa lahko, ale nejako na mna neurobila hlboky dojem. Klasicka tema holokaustu ktore sa opakuje uz milion krat....... Ale na druhej strane treba lebo ludska hlupost sa opakuje.

09.08.2018 3 z 5

Děti půlnoci Děti půlnoci Salman Rushdie

Ako uz niekdo napisal na tuto knihu treba mat klud. Cast historie indie podana rozpravkovym sposobom. Krasna kniha, len sem tam ako by som niektore pasaze zkratila.

27.07.2018 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Na knihu nezabudnete, hlavne ak mate deti..

27.07.2018 5 z 5

Sto roků samoty Sto roků samoty Gabriel García Márquez

Uzasneeee

27.07.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Vynikajuca krasna kniha.

06.06.2018 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Pribeh zaujimavy, ale prekombinovany, prehnane upirske pasaze som preskakovala lebo tento zaner je pre mna nezaujimavy.Tak isto zaver knihy az prehnane rozpravkovo dokonaly.

06.06.2018 2 z 5

Malá velká domů Malá velká domů Lucie Gromusová