Per-quiee Per-quiee komentáře u knih

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

První díl byl lepší. Nimbus se šíleně táhnul. Ale musím uznat, že mě konec překvapil, i když byl dost urychlený.

22.06.2019 3 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Bohužel zklamání. Neviděla jsem v povídkách nějaký hlubší smysl.

17.03.2019 2 z 5

Nádherná kniha, úžasně vtipná a relevantní na dobu, kdy byla napsána. Opačné recenze jsou pouze prach u mých nohou a drmolení Nubijců v mých uších :)

16.11.2018 5 z 5

Nahota feminismu Nahota feminismu Josef Hausmann

Samozřejmě, že některá tvrzení jsou přehnaná, přece jen je to kritika, ovšem doporučuji přečíst každé ženě, jelikož v mnohých věcech se můžeme poznat. Navíc je to dobrá prevence, pokud by se vás nějaká feministka snažila získat na svou stranu :)

16.11.2018 4 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Tato kniha si mě bohužel nezískala. Na základě kladných recenzí jsem se do ní s chutí pustila, ovšem po 100 stranách pro mě byla každá další spíše z donucení. Další díly číst nebudu...

15.08.2017 3 z 5

Svobodnej národ Svobodnej národ Terry Pratchett

Říká se, že Terry Pratchett není po každého a u mě se to potvrdilo.

11.03.2017 2 z 5

Tanec s vlkmi Tanec s vlkmi Michael Blake

Nádherný příběh. A to jsem nikdy na westerny nebyla. Naopak film mě tak nezaujal.

13.01.2017 5 z 5

Lidské tělo Lidské tělo Moff Betts

Je pravda, že se z této knihy mnoho nedozvíte, ale už jen kvůli těm ilustracím jsem si pořídila z této edice hned čtyři :)

13.01.2017 4 z 5

Zklamalo... ani mi nevadilo, že to bylo psáno jako scénář, ale chyběla tam Rowlingová a pořádný, ne prvoplánový příběh...

16.10.2016 2 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Pořád se dělo něco zajímavého a nového, je to krásně napsáno a ocenila jsem i starý jazyk. Občas bych byla raději, aby na sebe povídky více navazovaly, ale jinak si velmi ráda přečtu další díl :)

19.09.2016 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Hrdinka mi v průběhu knihy lezla čím dál tím víc na nervy... každou kapitolu byla rozhodnutá pro jiného, bylo to únavné. Třetí díl už si asi nekoupím.

22.06.2016 2 z 5

Nechápu, jak to dokáže Nechápu, jak to dokáže Allison Pearson

Zajímavé téma, ale opravdu jsem hlavní hrdinku nepochopila. Není ani možné se takto chovat k vlastním dětem.. no a navíc skončila tam, kde začala.. takže se vlastně v knize ani nic nevyřešilo.. ale bylo to dobré oddechové čtení, nic překvapivého.. občas vtipné.. ale ne v té míře, aby to nazývali humorným románem..

16.07.2013 3 z 5