Pepina19 Pepina19 komentáře u knih

Skrytá píseň Skrytá píseň Valentina Nazarova

Napínavý příběh o hledání zmizelé sestry. Mně se to moc líbilo, Nika popisovala hledání, do zpráv pro svou sestru a doufá, že se Jenia ozve. Písničky, které zmiňovala jsou také hodně dobré. Dobrá kniha, která udrží pozornost a dobře se čte.

13.01.2019 4 z 5

Místa ve tmě Místa ve tmě Lidmila Kábrtová

Některé povídky byly čtivé a zajímavé, některé pro mě byly neuchopitelné, ale celkem se mi kniha líbila.

12.01.2019 3 z 5

Já a holka odvedle Já a holka odvedle Jared Reck

Moc hezky napsaný příběh pro mladé. Přečetla jsem ho jedním vrzem a opravdu se mi líbil ( až na nějaká ta sprostá slova, ale k mládeži to asi nějak patří). Vím, že si příběh o přátelství mezi Mattem a Tabby ještě párkrát vybavím z paměti.

08.01.2019 4 z 5

Noc, kdy zmizela Bea Nesbitová Noc, kdy zmizela Bea Nesbitová Joanna Schaffhausen

Dobrý začátek, celkem dost se mi to líbilo, ale bohužel jsem před touto knihou přečetla "Muži, kteří nenávidí ženy" a teď je pro mě těžké hodnotit podobný žánr.

06.01.2019 3 z 5

Zahrada nových začátků Zahrada nových začátků Abbi Waxman

Milé, vtipné a odpočinkové čtení.

06.01.2019 4 z 5

Voda, která hoří Voda, která hoří Jitka Vodňanská

Naprosto souhlasím s bgott. Kniha se mi líbila. Musím přiznat, že mě víc zaujala první část, také oceňuji fotografie. Prostě se mi to líbilo, podle mne stojí tato kniha za přečtení.

06.01.2019 4 z 5

Motol Motol Miloš Cajthaml

Ztráta času...

03.01.2019

Dívka o půlnoci Dívka o půlnoci Katarzyna Bonda

Stále přibývaly nějaké postavy až jsem se ztratila a vzdala to.

03.01.2019 2 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Konečně jsem se dostala k této knize, víceméně mě k tomu přiměla manželova neteřinka, také horlivá čtenářka. Film jsem neviděla, nejprve jsem si chtěla příběh přečíst a můžu říct, že je to velmi velmi dobré a kvalitní čtení, kdy vás děj udrží stále napnuté a ve střehu. Navíc Lisbeth Salanderová je svá a originální, čtenář jí musí mít rád i kdyby nechtěl. Fakt dobrý čtenářský zážitek.

03.01.2019 5 z 5

Parchant z Jižní Karolíny Parchant z Jižní Karolíny Dorothy Allison

Bylo to drsné, bylo to smutné, ale nijak ojedinělé i u nás se takové věci dějí, jen to moc lidí nechce vidět.

25.12.2018 3 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Kniha mě bavila i když tam na můj vkus bylo hodně lží, nato že to byly nejlepší kamarádky si v nejzásadnějších věcech lhaly, nebo mlčely dlouhé roky. V podstatě šlo o to kdo je víc, zda matka, přítelkyně, nebo manželka. Každopádně to není špatné čtení.

23.12.2018 4 z 5

Dotyk Dotyk Mark Sennen

Výborná, napínavá, inteligentní detektivka, co víc si přát. Skvělé čtení.

21.12.2018

Clařino dědictví Clařino dědictví Françoise Bourdin

Pokračování se kupodivu povedlo a i přes mé obavy jsem si tuto knihu vychutnala. Dobré čtení.

04.12.2018 4 z 5

Clařino tajemství Clařino tajemství Françoise Bourdin

Kniha se mi líbila, postavy dobře vykreslené a děj i zápletka povedené. Za mě dobré čtení.

04.12.2018 4 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Kniha se mi velmi líbila, chytila mě hned od začátku a neodložila jsem ji dokud jsem nevěděla, zda Jake svou Natálii najde a proč Natálie zmizela.

21.11.2018 4 z 5

Ta druhá Ta druhá Marta Rojals

Tato kniha i přes sebevětší snahu čtenáře ničím nezaujme...

21.11.2018 odpad!

Hotýlek v údolí Loiry Hotýlek v údolí Loiry Helen Pollard

Jo tak tohle mě dost pobavilo. Fakt dobrá oddechovka.

17.11.2018 4 z 5

Půlnoc Půlnoc Jonas Moström

Nejlepší díl série. Nathalie Svenssonovou, přední odbornici na psychopaty, čtenář mohl během předcházejích dílů poznat a utvořit si nějakou vazbu, nebo vztah, názor.
Každopádně se mi třetí díl opravdu líbil.

17.11.2018 4 z 5

Domino Domino Jonas Moström

Souhlasím lepší než Fontána.

17.11.2018 3 z 5

Fontána Fontána Jonas Moström

Neurazí, slušně napsané, ale asi bude brzy zapomenuta.

17.11.2018 3 z 5