peko peko komentáře u knih

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Jsem v šoku!
Autor chtěl tímto příběhem udělat radost své matce? Splnit její požadavek, aby napsal "milostný příběh" ?
Zašel až příliš daleko, ale nikdy nechtěl "skutečně" ublížit. Nechali byste se od Tea plně podporovat? Postará se o Vás! Snaží se být totiž tím nejlepším mužem ....

Výborný psychothriller, který Vám po celou dobu čtení bude zvedat tepovou frekvenci. Teo ve mně nechal nesmazatelnou stopu.

Drastický, děsivý a opravdu napínavý příběh s velmi překvapujícím koncem!

Mimořádný literární počin tohoto mladého autora - MUSÍTE PŘEČÍST a pochopíte ...

29.03.2017 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Vše už bylo zde napsáno! Kniha by měla mít místo v každé knihovně.

Kdo nečetl, nepochopí! Můžu jen DOPORUČIT !!! Milé, vtipné, plné citu ... prostě "Zbyšek" :-) Spoustu jeho myšlenek interpretuji dále.... (Tichá, ale zdravá závist Markétce Zahradníkové za čas strávený v tak milé společnosti) ;-)

Kniha je vhodná jak pro věřící, tak i ateisty. Jeho názory se mi líbí pro svůj nadhled a životní optimismus.....

Nejkrásnější dárek, jaký jsem kdy dostala, je tato kniha obohacená podpisem a věnováním. Kdyby to portál umožňoval, hvězdiček by bylo minimálně deset. :-)

09.02.2017 5 z 5

Daruj mi křídla Daruj mi křídla Lucie Huková

Kniha se mi moc líbila!!!! Moje první na toto téma a jsem mile překvapena. :-) Doporučuji. Ráda vyhledávám českou beletrii a Lucii fandím a těším se na další knihu! Tato kniha byla opravdu pecka. :-)

24.08.2016 5 z 5

Neutečeš Neutečeš Dagmar Galas

Kniha se mi moc líbila, dobře se četla a těším se na další dílo této autorky. Dle ukázky vypadá Smrtící láska taky velmi slibně. ;-)

27.03.2016 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Tak to byla parádní jízda !!! :-) Jako vždy, kniha měla velmi čtivý a napínavý děj, žádná hluchá místa. SUPER! SUPER! SUPER! Doporučuji ... :-)

Jen nechápu, proč se u nás vydává tato série až od 3. dílu. Je to škoda.

19.01.2016 5 z 5

Jen dnešní noc Jen dnešní noc Kateřina Chyle

Příběh se mi líbil moc. Přečteno jedním dechem. :-)

17.01.2016 5 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

Čtenářský zážitek mi u celé trilogie kazilo velké množství chyb a překlepů !!!!

Neskutečné, co se dostalo do prodeje ...

03.01.2016 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Za sebe doporučuji! :-)

20.10.2015 1 z 5

Vražedná vášeň Vražedná vášeň Markéta Harasimová

Opět jsem příběhem nadšená. :-) Krásná kniha, která se čte jedním dechem. Styl psaní této autorky mi skvěle sedí..... Velice si vážím, že kniha není roztažena do několika dílů, jak je nyní trendem. ;-)

"Sladkých" romantických knih je spousta, proto mám ráda tyto harasim-příběhy okořeněné prvky detektivky. Pozvednou knihu o další "LEVEL". Kniha rozhodně stojí za přečtení. Obálka luxusní !!!

Je mi líto, že knihy této autorky z let 1996 - 2003 nejsou k dostání. Ráda bych měla svou sbírku ucelenou. :-)

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Archera si musíte zamilovat všechny. Krásný, čistý a dojemný příběh. Knihy od této autorky stojí za to, aby měly své místo v každé knihovně.

Leo Leo Mia Sheridan

Opět krásný příběh, oddechovka na podzimní večer. Kniha se četla jedním dechem a také bych snesla delší verzi. :-) A jak již tu bylo zmíněno, těším se na další část příběhu "Leovu šanci" - jeho pohled. ;-) Knihu určitě doporučuju.

Ostrov lží Ostrov lží Nataly Castle

Souhlasím s Rozy. Opravdu jsem nikdy nic horšího nečetla. Nejsem rozmazlená, čtu hodně a dá se říct, že skoro všechno, ale tohle snad nestojí ani za žádný komentář.

28.05.2015 odpad!

Sametová kůže Sametová kůže Markéta Harasimová

Tento román jsem přečetla jedním dechem. Kniha se mi moc líbila a těším se na další díla od této krásné české autorky. Mrzí mě, že předchozí knihy nejsou již k dostání.

Příběh hlavních hrdinů byl citlivě a čtivě psaný. Celý děj knihy měl příjemný spád. Jsem ráda, že kniha není na díly, jak je nyní u všech románů zvykem.

Dávám 5* :-)

26.08.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha byla velmi čtivá, odpočinková a ani tři díly mi nevadily. Po pracovním celodenním maratonu příjemné odreagování.

08.03.2014 3 z 5