Pavlnka Pavlnka komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Napínavé, zajímavé. Líbí se mi posun v osobním životě Eriky, ale ten konec byl zvláštní.

22.01.2023 4 z 5

Falešný tolar Falešný tolar Jan Alenský (p)

Pěkné, čtivé. Taková zajímavá jednohubka. Konec přišel překvapivě náhle, ale dál se předvídat.

15.01.2023 4 z 5

Království kostí Království kostí James Rollins (p)

Další skvělý díl. Děj plyne rychle a je tak napínavá, že jsem četla v každé možné situaci. Za mě výborné pokračování a těším se na další díl.

14.01.2023 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Vlastimil Vondruška

Takové zašmodrchané a hodně rychle vyřešené. Pro mě tentokrát zklamání, ale určitě sérii zůstanu věrná a počkám na další díl.

04.01.2023 3 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Mi se kniha líbila a ani ten konec mi nepřijde překombinovaný, jak tu někteří píší.

21.12.2022 4 z 5

Velmi čtivě a zajímavě napsáno. Pomníčky vídám od dětství a byly pro mě tak nějak neosobní, což kniha podstatně změnila. Jsem zvědavá, co se s nimi stane po výstavbě obchvatu.

18.12.2022 5 z 5

Ďáblova hora Ďáblova hora Deon Meyer

Zajímavé, taková klasická detektivka. Jestli si přečtu i další díly ještě uvidím, i když by mě zajímalo, jak se to s Bennym bude vyvíjet dále.

16.12.2022 4 z 5

Na orlích křídlech Na orlích křídlech Ilona Fišerová

Četla jsem ve 4. třídě s dětmi. Jejich reakce byly různé, ale většina už ke konci nemohla vydržet a zjišťovala, jak to skončí. Musím říct, že ze začátku mě moc nezaujala, ale později začala být opravdu zajímavá. Určitě doporučuji.

07.12.2022 4 z 5

Píseň slonů Píseň slonů Wilbur Smith

Napínavé, ale drsné až k nevydržení. Zase po autorovi dlouho nesáhnu.

27.11.2022 4 z 5

Hořící led Hořící led Clive Cussler

Pěkná oddychovka, akční hrdinové a záchrana světa. Co víc si přát.

27.11.2022 4 z 5

Bez krve Bez krve Lincoln Child

Nebylo to špatné, ale jiné díly byly lepší. Každopádně mě kniha vytrhla že čtecí krize, takže jsem spokojená. Jsem zvědavá, jestli bude v dalším díle rozveden osud Constance.

23.10.2022 4 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Hodně brutální, četla jsem fakt dlouho a nějak mi to prostě nesedí. První díly byly lepší.

23.09.2022 3 z 5

Ďáblova čísla Ďáblova čísla Vlastimil Vondruška

Trochu mi vadilo nějak moc sexu, ale líbila se mi hysterie ve městě. Zákaz vycházení, dovoleno jen chození do kostela - že by covid minulosti? Jinak jsem si skvěle odpočinula. Knihy pana Vondrušky mám moc ráda.

16.09.2022 4 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Napínavé čtení s hodně zajímavou zápletkou. Je to drsné čtení. Chvíli si počkám, než začnu číst další díl.

29.08.2022 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Hodně zajímavé téma, výborně zpracováno, ale to slušnáctví mi už trochu vadilo. Nebo jsem možná nikdy neměla takovou šéfku .

15.08.2022 5 z 5

Neklidné zlo Neklidné zlo Ann Granger

Skvělé pokračování, těším se na další díl. Příběh zajímavý, poklidný, ale velmi čtivý.

10.08.2022 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Poslouchala jsem jako audio. Moc dobré, napínavé a zajímavé. Jedna z mála, které si pamatuji i po dlouhé době.

09.08.2022 4 z 5

Pod těmito kameny Pod těmito kameny Ann Granger

Příjemné čtení, které jsem i očekávala. Vztah hlavních hrdinů se vyvíjí a jsem zvědavá, jak bude pokračovat.

03.08.2022 4 z 5

Zavolej smrt znovu Zavolej smrt znovu Ann Granger

Tato série mě opravdu baví a vybírám si ji, když si chci odpočinout. Mám ráda hlavní hrdiny i jejich lidský přístup. Příběh je vždy napínavý, aniž by všude stříkala krev a hromadily se mrtvoly. Klasická anglická detektivka.

27.07.2022 4 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Tak to byla hodně divná kniha. Hrdinky nesympatické obě, ale dočetla jsem ze zvědavosti, jak to vlastně celé bylo. Námět rozhodně zajímavý.

22.07.2022 4 z 5