pavlanosko pavlanosko komentáře u knih

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Četla jsem už nespočet knížek(životopisů) z této doby a myslela jsem, že mě už jen tak neco nerozhodí. Tohle mě však naprost rozsekalo a myslím, že se z toho budu vzpamatovávat jestě dlouhou dobu. Rozhodně doporučuji všem

17.10.2020 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Čapek byl génius. Nádherná, pravdivá knížka. Četlo se samo.

10.10.2020 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Ach to byla krásná knížka. ještě teď mě bolí u srdce... :( Četla se sama (hlavně příběhy z minulosti). Rozhodně doporučuji.

01.05.2020 5 z 5

Medová smrt Medová smrt Hanni Münzer

Sice mi trvalo pár stránek než jsem se začetla, ale po chvíli jsem se vžila do příběhu a měla jsem brzy přečteno :) doporučuji

19.04.2020 5 z 5

Smrtiaca biela Smrtiaca biela Robert Galbraith (p)

Chylkami mi to přišlo zdlouhavé, ale zajímavý konec..

09.04.2020 4 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Na tuhle knížku jsem se dlouho tešila. Musím přiznat, že Růže bílá, černý les se mi líbila trochu víc. I přesto však nejsem vůbec zklamaná. Rozhodně stojí za přečtení :)

14.03.2020 5 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Taková krásná oddechovka.

20.02.2020 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Nečekaný závěr..

07.02.2020 4 z 5

Miluj bližního svého Miluj bližního svého Erich Maria Remarque (p)

Nádherná knížka plná emocí, lásky a silných příběhů. Remarque nikdy nezklame..

05.02.2020 5 z 5

Deník Deník Anne Frank

Po přečtení jsem neměla slov, husí kůže ... Tohle by si měl přečíst každý...

17.01.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Knížku jsem přečetla hned. Myslím, že všechno ostatní bylo už řečeno v ostatních komentářích. Š
Silný, poutavý příbeh

30.12.2019 5 z 5

Vítězný oblouk Vítězný oblouk Erich Maria Remarque (p)

Ramarquea mám ráda, ale znám od něho i lepší knížky. Opakovaly se tu pořád stejné věci.. ženy a calvados. Děj mě začal bavit až tak v poslední čtvrtině, ale myslím, že se vyplatí počkat do konce ( i slza mi ukápla ).

28.12.2019 4 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Z knížky mám smíšené pocity. Začátek se mi obtížně četl, ale vydržela jsem to. Děj byl napínavý a zajímavý, plný emocí a pocitů. Kniha skončila podle mého očekávání..

28.10.2019 3 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Od knížky jsem se nedokázala odtrhnout. Uchvátil mě napínavý děj, na konci jsem si i pobrečela. Jedinou chybičkou, kterou bych vytkla, bylo pár překlepů.

28.08.2019 5 z 5