Pavčule Pavčule komentáře u knih

Království Království Amanda Stevens

Miliju hřbitovy , tajemno a z tohodle jsem úplně cítila pach hřbitovní hlíny . Ač je to určeno spíše pro dospívající , tak mě to nadchlo .

17.05.2021 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Šokující ? Kvůli tomu jsem si to koupila a zklamání .Tohle mě jako šokující nepřišlo . Nevím, asi je to tím, že vyhledávám horory a drsnotu , takže mě jen tak něco nerozhodí . Ale marketingovej tah - "šokující až se vám budě dělat zle "myslím vyšel .

17.05.2021 2 z 5

Střípky Střípky Táňa Keleová-Vasilková

Knížka z doby, kdy Vasilková byla Vasilková a ne jako teď - hrc-prc , o ničem plus velikost písma jako ve Slabikáři . Takže za mě fajn a bylo fajn se vrátit do jejích lepších časů .

17.05.2021 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Za mě dvojka o něco lepší než první díl . Už se těším na třetí díl .

13.05.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Mám oba díly . Jednička velmi zajímavá , nicméně pár prvních kapitol pro mě zvláštních a chvíli mi trvalo než jsem se začetla . I tak stále to lepší od našich autorů, co se tady objevilo .

13.05.2021 4 z 5

Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Jan Palička

Tuhle knížku jsem musela mít . Co dodat ? Horvi je Horvi :)

Ústav Ústav Stephen King

Dostala jsem k Vánocům a během prvního svátku přečteno . Ač si myslím,že už jsem vytrénovaná a vydržím hodně , tak tady jsem se bála . Pokusy mě připomněly pokusy v koncentračních táborech a jakmile jsem si to vizualizovala... brr. Děsivé .

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Tohle je přesně moje gusto ! Číst to byl požitek a občas i mrazení v zádech . Miluju tenhle styl .

Panny a netvor Panny a netvor Anna Hessová

Nedávno jsem našla ve svojí knihovně , tak jsem se opět začetla . Zajímavý příběh , nicméně mě trochu vadilo, jak už tu bylo psáno , že se nedalo určit kdy se to odehrává - snad za minulého režimu nebo lehce po něm . Konec předvídatelný .Celkově průměr .

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Tuhle knihu jsem četla až po Najdi Rebeccu . Opět mi přišlo,že mezi dvěma hlavními protagonisty téměř žádná chemie a cit . Byly pasáže , které mě vyloženě nudily . Nevím , prostě mi přijde ,že Dempsey z toho nedokáže vymačkat to, co by měl a chtěl .

12.05.2021 3 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Moc hezký příběh , i když jsem očekávala trochu jiný konec . Trochu mi vadil vztah dvou hlavních představitelů , nejsem vyloženě typ na slaďárny , ale tady by se trochu víc romantiky hodilo . Jejich vztah mi přišel dost chladný a jedna věta , že se spolu vyspali to fakt nezachránila . Na druhou stranu psal to muž . Kdyby žena asi by tam mezi těma dvěma bylo více citu .

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Hodně mě to připomínalo styl Keleové -Vasilkové , což nepovažuju za mínus. Pěkný relax a na prvotinu velmi slušné .

Modrý dom Modrý dom Táňa Keleová-Vasilková

Jedna z mých prvních . Je to dávno, ale pamatuju si ten pocit dodnes , zima, útulno a laskavá stará paní . Není co vytknout . Příběh zahřeje na duši.

Julinkina pekáreň Julinkina pekáreň Táňa Keleová-Vasilková

Právě dočteno . Lepší než Rodinné klubko,ale ... Ty nejnovější tituly už nemají nějak šťávu . Hlavní hrdinka nějak neví, co vlastně chce a čekala jsem,že se nějak propojí osud "Dianky ze sauny " s hlavní hrdinkou . Přišlo mě to jako zbytečná vsuvka .

12.05.2021 3 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Klasika , která nesmí chybět v knihovničce žádného fanouška SK. Plný počet hvězdiček .

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Moje úplně první Kingovka . Byla na doporučení. Upřímně , mě moc nebrala , ale to bylo tím ,že jsem netušila, jak vlastně King píše . Myslím,že zrovna tenhle titul je trochu jiný než klasické Kingovky .

Carrie Carrie Stephen King

Jedna z mých prvních Kingovek vůbec . Miluju horory , "divné " lidi a paranormální věci . Kniha tisíckrát lepší nežli film . Knižní Carrie moje srdcovka .

Rodinné klubko Rodinné klubko Táňa Keleová-Vasilková

Vasilková patří mezi moje oblíbené autorky . Bohužel tahle knížka patřila k tomu nejslabšímu , co jsem od ní kdy četla . Přišlo mi to takové odfláknuté , jakoby to autorka chtěla mít rychle za sebou a napsala to za jeden večer . Taky příběh zvláštní - "hrc-prc" a opět všechno rychlé , takové nijaké . Zdá se mi,že dříve psala víc do hloubky a postavy měla mnohem víc propracované .

12.05.2021