Julinkina pekáreň

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na stránkach najnovšej knihy Táne Keleovej-Vasilkovej sa odohráva Klárin príbeh. Hoci je slobodná a bezdetná štyridsiatnička, jej život je naplnený. Láskou, priateľstvom a snami. Tými, ktoré sa jej snívajú v noci, a tými, ktoré sníva cez deň. Túži ísť do Francúzka, pre ňu čarovného a príťažlivého, chce sa očami dotknúť miest, ktoré zatiaľ pozná len z internetu a časopisov. Keď do jej života vstúpi Anna, otcova bývalá milenka, jej dni sa začínajú meniť... a sny dostávajú celkom inú podobu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207547/big_julinkina-pekaren-207547.jpg 3.769
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Julinkina pekáreň

kudrdlinka
04. srpna

Knížka se četla dobře, typická oddechová Keleová, kterou čtu ráda. Ale zase je to taková rychlovka - 230 stran textu, široké řádkování, a než se nadějete, je konec. Přestože se mi tahle knížka líbila víc než Rodinné klubko, tak na dřívější knihy to nemá.

Knihomolka506
24. července

"víkendovka"
Tragická úmrtí v rodině, absence přátel, ale hlavně minulost. O tom a dalších věcech je letošní novinka od česko - slovenské autorky.
Ke knize : Klára nemá nikoho. Manžela, děti, vnoučata, hodně kamarádek. Má jen dvě, svou práci a sny, ve kterých se její přítomnost odlišuje od reality a je mnohem zábavnější. Nakonec vyrazí s kamarádkama do rakouských hor , co tam nejen zažije, ale hlavně pozná a jestli najde své sebevědomí, vnitřní "já" a překoná úmrtí blízkého člověka o tom je psychologický příběh.
KV 2021( fb: jedovaté čtení) : téma 12: letošní novinka


Jurfinka
13. července

Pohodové čtení na dva dny... Super.. Děkuji

PaníColumbová
08. července

Paní Vasilková opět nezklamala! :-) Super!

čef
08. července

Zručně napsaný prostinký příběh o splněném snu, naplněný kromě hlavní linky množstvím vaření, sprchování, emailování a hlavně dlouhotrvajícími rozhovory mezi námi děvčaty. Byl jsem před knihou varován, že i pro mnohé ženy jsou knihy této spisovatelky až příliš unylé, srdcervoucí a tak nějak o ničem. Nevěřil jsem, očekával jsem alespoň trochu vtipu a duchaplnosti, ale nyní jsem se přesvědčil a dalším těmto knížečkám se raději vyhnu.

Januli
04. července

Já bych řekla, že Julinčina pekárna je trošku jiný příběh než jak jsou díla ostatní, ale vlastně stejný... :-) taková kávičková knížka, kterou smlsnete během odpoledne.

marli58
28. června

Po knihách TKV sáhnu, když si chci odpočinout. Takže. Bylo to docela příjemné čtení se zajímavým výletem do Francie... A tam bych to téma podržela. Je toho ještě spousta nedopovězeného. Možná by to sneslo i druhý díl. Ten první se mohl jmenovat Klára a ten druhý teprve Julinčina pekárna :D.

knihovniceS
21. června

Julinčina pekárna
Přečetla jsem opět milý příběh od jedné z mých oblíbených autorek. Pomalejší rozjezd, ale pak příběh nabere spád. Je zajímavé sledovat myšlení Kláry, která vlastně neví co chce, ale později se její život naplní. Škoda, že příběh nepokračuje dál, bavilo by mě sledovat dění ve Francii a úspěchy v pekárně, další osudy malé Julie ... Příběhy Táni Keleové-Vasilkové nikdy nezklamou. Dávám 4 hvězdy a doporučuji.

1