pametnik90 pametnik90 komentáře u knih

Sdílejte, než to zakážou! Sdílejte, než to zakážou! Andrej Babiš

Naprosto zbytečná kniha, kdy Andrej Babiš nebo spíše Marek Prchal propagují zdánlivě líbivé myšlenky, jak by se měla ubírat politika Česka v dalších letech. Myslím, že těmto myšlenkám nevěří ani jeden z nich, neboť toto je pouhý populismus a nápady zde uvedené jsou těžko realizovatelné, neboť by vedly k mnohem většímu zadlužení takto již zničené země vládnutím Andreje Babiše.

06.08.2021 odpad!

O čem sním, když náhodou spím O čem sním, když náhodou spím Andrej Babiš

tak jak okomentovat spisek tohoto komunisty, který tak dokázal zblbnout tento národ. Snad jen, že jeho vize jsou pouze volební vějičkou a nic víc

12.04.2020 odpad!

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

(SPOILER) Tato kniha mi přijde parodií na fantasy, osmnáctiletá dívka je nejlepší zabiják na světě a výměnou za souhlas s účastí na soutěži se dostane z vězení. A začíná milostný trojúhelník mezi ní, princem a jeho velitelem stráže. Nuda a šeď, zajímavé možná pro -náctileté dívky, které vzdychají nad svým "princem" .

12.05.2023 1 z 5

Bombardér T-2990 se odmlčel Bombardér T-2990 se odmlčel Vilém Bufka

Strhující kniha o našich letcích v Anglii

12.04.2020 5 z 5

Zbylo nás devět Zbylo nás devět Jiří Osolsobě

Vzpomínky československého letce, který účastnil druhé světové války jako člen 311. bombardovací perutě psaná formou deníku.

06.08.2021 5 z 5

Zatím dobrý Zatím dobrý Jan Novák

pro mě výborná kniha o bratrech, kteří díky odkazu svého otce se nebáli postavit zločinnému režimu. Smekám před jejich činy, kéž by bylo více takových

12.04.2020 5 z 5

Nevím, ale tahle kniha mě těžce nebavila, dva homosexuálové žijí na zámku, jehož provoz jim dotují rodiče Stropnického a různé příspěvky, oni dva nejsou schopní si jinak na fungování tam vydělat. Rádoby vtipné hlášky u mě odezvu teda nenašly. Tahle kniha mě absolutně neoslovila

10.11.2022 odpad!

Rudá záře nad Kladnem Rudá záře nad Kladnem Antonín Zápotocký

tvrdá propaganda komunistického režimu, tohle nikdo soudný než odpadem hodnotit nebude

12.04.2020 odpad!