Sdílejte, než to zakážou! ekniha

Babišova předvolební publikace obsahuje mimo jiné vizi o obnově České republiky po koronavirové pandemii, nebo třeba kritiku opozičních Pirátů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476952/big_sdilejte-nez-to-zakazou-qdn-476952.png 0.4135

Kniha Sdílejte, než to zakážou!

NelaLantsov
21. listopaduodpad!

Fotka s šéfem Applu a pod ní ta s Billem Gatesem? Andrej ve vánočním svetru? Tahle kniha je hotová noční můra. Stačí vidět obrázky. Ale aspoň jsem se nasmála (ovšem nikoli díky autorovi, nasmála jsem se autorovi).

puczmeloun
13. listopadu

Čteno před volbami z profesního zájmu, dnes doprohlíženo a uloženo do nejzazšího koutu knihovny. Fascinující, že to na určitou cílovou skupinu funguje. Fascinující, že jedny z nejlepších reklamních a copywriterských mozků v republice jsou schopny dělat něco takového, i s ohledem na to, jak výsledek musí dopadat i na ně. Člověk si představuje, jak to někde v Praze v kanclu píší a hurónsky se u toho smějí. Fascinující, jaká je kniha mišmaš do nekonečna opakovaných lží, výmyslů, náhodně vybraných historek, různě přebraných různorodých (i dobrých) nápadů (ad absurdum to bylo v předchozím "díle", kde někteří autoři byli nepříjemně překvapeni, že jsou jejich texty najednou v politické knize), strašení, donebevolajícího slibování* i hraní na city. A vlastně i to, že všichni ví, že to AB nepsal, ale nikdo to nikde nikdy nepřiznal. Když je kniha od začátku do konce lež... A co teprve kampaň, která je na ní postavená.**

* A schválně, jak dopadne toto hned ze třetí strany: "Je to naposled, co kandiduju do Sněmovny."
** Ani to sami nedokáží přiznat, viz "byli jsme marketingově důrazní" resp. "Dali jsme průchod fantazii..."

Denca.Marsi
14. říjnaodpad!

Já se vlastně celkem i nasmála. Takovou snůšku manipulativních lží a keců jsem snad ani nečekala. Nechutné PR s ukazováním prstu na všechny ostatní. Všichni jsou deb*lové jen já jsem letadlo. Asi takto bych knihu vystihla. Moje první nálepka odpad.

Pivka1
14. říjnaodpad!

To se prostě nedalo. Jako předvolební agitka mi knížka byla vhozená do schránky, ale fakt jsem to nezvládla. Škoda papíru, odpad s velkým O.

knih-o-mol

Jedna z možných čítanek textů k publikaci: Moudrost psychpatů. Konec konců znáte výsledek voleb a v příštích dnech můžete konfrontovat další vývoj s teoriemi pana Duttona. Kniha má svoji dokumentační hodnotu, jelikož jeji obsah je esencí osobnosti autora.

KrystofVacula34

Když jdete po ulici a najednou kolem vás začnou skákat lidé v bílých košilích a dají vám do rukou knížku tak to zní v pohodě ale po tom co zjistíte od koho knížka je,tak vás radost přejde. I tak sem knížku přečetl, a musím říct že to byla nejhorší kniha kterou dávám kdy na databázi. Autor knihy si vyloženě dělá srandu z nás "obyčejných" lidí tím že on jako politik,a bývalý člen stb dělá jakože je jeden z nás. Knížka by je součástí kampaně pro jeho stranu ovšem kniha spíše připomíná životopis autora. O čem vlastně knížka je? Pojednává o migraci a její "řešení",jak nás strašně zachránil když přivezl miliardy z Bruselu, a tak dále. Nejvtipnější část je ovšem uprostřed knihy,kde najdeme několik fotek z jeho jak osobního,tak politického života. Nejvíc ovšem "pobavila" fotka kde leží ve vaně a pod fotkou je napsáno, že podporuje České lázeňství. Knížku nedoporučuji číst radši si přečtěte něco jiného co máte rádi.

lucavka
01. říjnaodpad!

Agent ŠTB si nechal od PR týmu napsat něco, co vydává za knihu a Goebbels v pekle jen tiše závidí předsedovi vlády propagandy...

Snowflake2000
30. záříodpad!

Již název hovoří za vše. Sice slabší na průměrného konspiračního teoretika, ale nějak funguje, když jde o tu vládnoucí elitu, proti které většinou konspirační teorie vznikají.
A obsah odpovídá názvu.
Plná ‚Zaručené pravdy‘, kterou vám ‚nikdo‘ jiný neřekne – potvrzeno.
Nepřesné nebo zavádějící informace, které si nikdo ze čtenářů nebude ověřovat – potvrzeno.
Využití řádné dávky fantazie na doplnění vlastní reality namísto využívání faktu – potvrzeno.
Takže za mě plné množství hvězdiček a pokud tam nejsou tak za to může …